Efsane Analist: Bu 4 Altcoin’i Toplayacağım! Fırlayacaklar

Efsane Analist: Bu 4 Altcoin’i Toplayacağım! Fırlayacaklar

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Efsane Analist: Bu 4 Altcoin’i Toplayacağım! Fırlayacaklar

Geçen hafta paylaştığı LINK fiyat iddialarında haklı çıkan Michaël van de Poppe, fırsat bölgesinde süreç gören 4 altcoin daha bildirdi. Analiste nazaran kelam konusu coin’ler yukarı yönlü hareketler için ülkü bir yerde süreç görüyor.

Michaël van de Poppe, yeni haftada 4 altcoin projesine dikkat çekiyor

Geniş çapta takip edilen analist geçen hafta LINK’in 6-9 dolar aralığında olmasının az bir fırsat olduğunu belirtmişti. Varsayımlarında haklı çıktı. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, LINK fiyatı son haberlerin akabinde yükselişe geçti.

Güncel tahlillerinde Van de Poppe, Fetch.ai (FET) grafiğindeki yeni fırsatlara dikkat çekiyor. FET fiyatının 0,25 dolardaki direnci aşması durumunda güçlü rallilere şahit olacağını söylüyor. Poppe’ye nazaran bu ivme boğaların 0,45 dolara kadar tırmanasına yardımcı olacak. Analist, FET rallisinin %80 fiyat artışına kadar sürmesini bekliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Efsane Analist: Bu 4 Altcoin’i Toplayacağım! Fırlayacaklar 1

XRP (XRP)

Poppe daha sonra XRP grafiğindeki fırsatlara dikkat çekti. XRP fiyatının yeni alt bölgelere düşmesini beklerken, taban fiyatların fırsat olacağını söyledi. Tahlillerine nazaran:

Oyun planı kolay. Bu aralıkta, konum almak için bir sebep göremiyorum. Long konumlar için 0,66 dolara düşüş ve daha sonra 0,825 dolara geri kazanım bekliyorum.

Ulaş Utku Bozdoğan: Efsane Analist: Bu 4 Altcoin’i Toplayacağım! Fırlayacaklar 2

Stellar (XLM)

13 Temmuz’un Ripple zaferi akabinde XLM fiyatı da çift haneli paha kazandı. Van de Poppe, XLM üzerinde long durum almadan evvel kritik bir takviyesi bekliyor:

En azından birinci oyun planı için yaklaşık 0,14 dolar ile ağır bir halde ilgileniyorum. (Ripple davasından sonra) Momentum arttı ve muhtemelen şimdilik bu türlü kalacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Efsane Analist: Bu 4 Altcoin’i Toplayacağım! Fırlayacaklar 3

Fantom (FTM)

Temmuz ayının Multichain hack olayının ortasında kalan isimlerden biride FTM oldu. Bu nedenle Poppe, yükselişe geçmeden evvel iki senaryoya baktığını söylüyor:

Son haberlerle sıkıntı. Piyasalar biraz daha düşerse satın alma fırsatı verebilir. Bir süpürme durumunda long konumları 0,19-0,21 dolardan alacağım. Burası 0,28 doları geri almak öteki bir tetikleyicidir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Efsane Analist: Bu 4 Altcoin’i Toplayacağım! Fırlayacaklar 4

Fantom kurucusu Multichain gelişmelerini değerlendiriyor

Bu ortada, Fantom kurucusu Andre Cronje, Multichain’in olayının proje için büyük bir gerileme olduğunu söyledi. Kurucu, Fantom takımının Multichain’in gerçek güvenlik seviyesi konusunda yanıltıldığını belirtti.

Cronje ayrıyeten kendisinin ve grubunun Multichain hack’inin tüm kurbanlarını bir bütün haline getirecek tahliller aramayı planladığını söylüyor: “Multichain büyük bir darbe oldu. Niz merkezsizliği, erişim ve coğrafik pozisyon dağıtımı konusunda gruptan birçok teminat almıştık. Varlıkları kurtarmak için ilgili kuruluşlarla birlikte çalışarak bu noktada tüm seçenekleri araştırıyoruz…”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap