Duyuruldu: Bu 6 Altcoin Yeni Paydaşlıklar Kurdu!

Duyuruldu: Bu 6 Altcoin Yeni Paydaşlıklar Kurdu!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Duyuruldu: Bu 6 Altcoin Yeni Paydaşlıklar Kurdu!

Worldcoin, Floki ve MultiversX’den yeni iştirak haberleri var. Altcoin piyasasından 12 Mayıs’ın sıcak gelişmeleri şu şekilde…

Worldcoin ve Optimism Collective ortağı

Worldcoin Foundation ve Tools for Humanity (TFH), OP Stack üzerine inşa edilmiş ölçeklenebilir bir Blockchain ekosistemi geliştirmek için Optimism Collective ile iştirak kurduğunu duyurdu.

Ortaklık, bilhassa Superchain vizyonunu hayata geçirmeyi amaçlıyor. Birinci adım, OP Mainnet üzerinde merkezi olmayan, saklılığa öncelik veren bir kimlik protokolü olan World ID’nin konuşlandırılması olacak. Hareketin erişimi genişletmesi ve Worldcoin’in daha geniş geliştirici ve kullanıcı ekosistemine ulaşmasına yardımcı olması bekleniyor.

Worldcoin’in Optimism işbirliği, L2 fiyatlarını 10 kat azaltmayı amaçlayan EIP-4844 ile bir yıl evvel başladı. İkili artık, Superchain ve rastgele bir uygulama tarafından kullanılabilecek kapsayıcı ve açık kimlik ilkelleri oluşturmak için birlikte çalışıyor. İştirak, kriptonun tüm potansiyelini ortaya çıkaran ve Blockchain’de kimliğin gelişimini ilerleten, kapsayıcı bir gelecek gerçekleştirmeyi amaçlıyor.

Spielworks, bu Web3 odaklı altcoin ile iştirakini duyurdu

Şifreleme teşebbüsü Spielworks, Web3 oyun hızlandırıcısı “Wombat X”in lansmanını duyurdu. Hızlandırıcının ortakları ortasında Cronos, Web3 altyapı hizmeti sağlayıcısı Newcoin ve EOS Network yer alıyor. Avicenne, Lifty ve Beamable başka yatırımcılar ortasında.

Wombat X Accelerator için seçilen Web3 oyun projeleri, oyuncularla finansman, eğitim ve topluluk iştiraki alacak. Merkezi Berlin’de bulunan Spielworks, 2018 yılında Swen E. Hallasch ve Adrian Krion tarafından kurulmuştur.

Ulaş Utku Bozdoğan: Duyuruldu: Bu 6 Altcoin Yeni Paydaşlıklar Kurdu! 1

Bu altcoin, ITTF ile iştirak kurdu

Floki kısa bir müddet evvel ITTF Dünya Masa Tenisi (WTT) ile stratejik iştirak duyurdu. İşbirliği, Floki markasını 500 milyondan fazla bireyden oluşan şaşırtan bir kullanıcı tabanına sunmayı amaçlıyor. Ayrıyeten, kripto para ünitesini yeni tanınma ve popülerlik düzeylerine fırlatmayı hedefliyor.

Yenilikçi FlokiFi tahlili ve Valhalla GameFi ile Floki, nispeten kısa bir müddet içinde kripto para piyasasında büyük ilgi gördü. ITTF WTT ile paydaşlık kuran Floki, potansiyelini daha da geniş bir kitleye yaymaya hazırlanıyor.

Floki ve ITTF ortasındaki iştirak, her iki taraf için de heyecan verici kısmı işaret ediyor. Floki’nin 500 milyon masa tenisi kullanıcı tabanına ulaşması, büyüme için dikkate bedel bir fırsat sunmaktadır.

JewelSwap, MultiversX’e çeşitli eserler yüklüyor

MultiversX, JewelSwap (P2P bir NFT borç verme likidite platformu) ile paydaşlık başlattı. Duyuruya nazaran JewelSwap, platformda birkaç eserin konuşlandırılmasında tesirli olmaya devam etti. Platform, ilgili hareketin hedefini tartışırken, bunun NFT bedelini ve faydayı artırmak için yapıldığından bahsetti.

MultiversX ayrıyeten, bu gelişmenin DeFi kesimiyle ilgili fırsatların genişlemesinde kıymetli rol oynayacağını kaydetti. Bunun dışında şirket, bunun JewelSwap tarafından yalnızca hudutlu bir mühlet içinde yapıldığını açıkladı. JewelSwap tarafından MultiversX’e yapılan değerli eklemelerin süratle değerli bir ilgi kazandığını da kelamlarına ekledi.

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere Optimism (OP), Mayıs sonunda 324 milyon doların kilidini açacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap