Duyuruldu: Binance Yeni Altcoin Listeliyor!

Duyuruldu: Binance Yeni Altcoin Listeliyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Duyuruldu: Binance Yeni Altcoin Listeliyor!

Lider kripto para borsası Binance, geçen yıldan bu yana ağır talep aldığı altcoin’i listelemeye hazırlanıyor. Binlerce kişinin imzaladığı bir kampanya, nihayetinde sonuç verdi. Bu göğüs coin artık Binance listesinde…

Binane sürpriz listeleme kararını paylaştı

En büyük merkezi kripto borsası, kısa müddet evvel Shiba Inu’yu “inovasyon bölgesinden” delist etmişti. SHIB delist kararı, göğüs coin piyasasında telaşlara yol açtı. 18 Nisan’da Binance, Frax Share (FXS), Trust Wallet Token (TWT) ve 1INCH ile birlikte SHIB’yi delist ettiğini duyurdu.

Bugün, Binance’in ABD kolu olan Binance.US’den gelen yeni bir duyuru, algıyı aksine çeviriyor. Shiba Inu için makus haberler ortalıktayken, tanınan bir göğüs projesi Binance.US’de listeleniyor.

Binance.US, Floki Inu’yu (FLOKI) listeleyeceğini duyurdu

24 Nisan’da Binance.US, Floki’yi hem USD hem de USDT çiftlerinde listeleme planlarını paylaştı. FLOKI süreçleri yarın başlıyor. Borsa kullanıcıların artık hesaplarına FLOKI yatırabileceğini söyledi.

Bu Binance haberinin akabinde, şu anda 345 milyon dolar bedelinde olan yaklaşmakta olan kripto para ünitesi son bir saatte yaklaşık %6,1 artarken, son bir saatte yaklaşık %25’lik çıkarlar kaydetti. Yazım sırasında, FLOKI’nin fiyatı şu anda 0,000035 dolardan süreç görüyor. Son 24 saate nazaran %35’in üzerinde paha kazandı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Duyuruldu: Binance Yeni Altcoin Listeliyor! 1

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, Floki Inu grubu ve yatırımcıları uzun müddettir Binance listesi için baskı yapıyordu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap