Duyurular Geldi: Bu 2 Altcoin Sert Fırladı!

Duyurular Geldi: Bu 2 Altcoin Sert Fırladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Duyurular Geldi: Bu 2 Altcoin Sert Fırladı!

Kendi Blockchain ağına geçeceğini duyuran metaverse projesi Enjin, altcoin fiyatlarına sert yükseliş getirdi. Çift haneli rallinin yanı sıra yeni Blockchain’de dikkat çekiyor.

Metaverse piyasası Enjin haberine reaksiyon veriyor

En büyük metaverse projelerinden biri olan Enjin, kendi Blockchain ağını başlatacağını resmi olarak duyurdu. Proje grubu, “Enjin Blockchain” ismini taşıyan kendi ağını 13 Eylül’de başlatmayı planlıyor. Duyuru geçtiğimiz saatlerde Enjin’in resmi X hesabından geldi ve bunu Crypto.com’un dayanak duyurusu takip etti. Buna nazaran Crypto.com, yeni ağı destekleyen birinci borsalardan biri olacak. Altcoin piyasasını yükselten resmi duyurular şu biçimde:

Enjin temaslı altcoin fiyatları fırladı!

Altcoin dalında geniş bir yatırımcı kitlesi bulunan Enjin, duyurunun akabinde harekete geçti. ENJ fiyatı kısa mühlet içinde yaklaşık %16 oranında artış gösterdi. Şu anda karlarının büyük bir kısmını koruduğu 0.2626 dolar bölgesine süreç görüyor.

BTC Piyasası: Duyurular Geldi: Bu 2 Altcoin Sert Fırladı! 1

Diğer bir altcoin olan Efinity (EFI) ise duyurudan sonra %50’den fazla artarak 0,0685 dolara ulaştı. EFI, şu anda 0.06349 dolar düzeyinden süreç görüyor.

BTC Piyasası: Duyurular Geldi: Bu 2 Altcoin Sert Fırladı! 2

Sırada ne var?

Bu ortada, resmi duyuruda Efinity Matrixchain ağının Enjin Matrixchain’e entegre edileceği vurgulandı. Bu bağlamda, yatırımcıların ENJ tokenlarını 1:1 oranında Enjin Blockchain’e taşıyabileceğini belirtelim. Ayrıyeten, EFI tokenlarının ise 4:1 oranında ENJ’ye dönüştürülerek yeni ağa aktarabilirsiniz.

Bu ortada, kullanıcılar Enjin Wallet uygulaması aracılığıyla idareye katılma ve staking fırsatına sahip olacaklar. Yeni Blockchain ağına ve validator nezaretine erken katılan topluluk üyelerine 250.000.000 ENJ’ye kadar erken iştirak mükafatları verecekler. Altcoin yatırımcılar X üzerinde yeni seçenekleri coşkuyla kutluyor.

Enjin’in bu açıklamasından kısa bir mühlet sonra, kripto para borsası Crypto.com, Enjin Blockchain’in geçişini destekleyeceğini açıkladı. Enjin grubu, yeni Blockchain’in Enjin ekosisteminin NFT’lerine daha kolay erişilebilirlik sağlayacağını, daha bağımsız bir yapı geliştireceğini ve geniş bir topluluk oluşturacak potansiyele sahip olduğunu vurguladı. Btcpiyasasi.com olarak detayları bu sayfadan aktarıyor olacağız.

Efinity’den Enjin’e

Bu rada, Efinity Matrixchain resmi olarak Enjin Matrixchain olacak. Efinity’den gelen tüm datalar devralınacak ve tüm Substrate EFI, otomatik olarak mahallî ENJ’ye dönüştürülerek meselesiz bir geçiş sağlanacak. Entegrasyon tamamlandıktan ve tüm datalar aktarıldıktan sonra Efinity blok üretmeyi bırakacak. Tüm Enjin ekosisteminin keyfini çıkarabileceği tek bir birleşik Blockchain olacak.

Staking ve ödüller

Proje grubu son olarak, altcoin ağının yeni iştirakçilerine 250.000.000’e kadar ENJ ödül vaat etti. Bu teşvikler sırf 15 Ocak 2024’ten evvel ENJ’lerine katkıda bulunanlar için geçerli olacak. Bu nedenle aday havuzuna süratli bir halde katılsanız güzel olur.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap