DOT ve Bu 5 Altcoin, Uçuşa Geçti: İşte Nedenleri!

DOT ve Bu 5 Altcoin, Uçuşa Geçti: İşte Nedenleri!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: DOT ve Bu 5 Altcoin, Uçuşa Geçti: İşte Nedenleri!

Bugün, Polkadot (DOT), MOON üzere birçok altcoin projesi yükseliş yaşadı. İşte yükselişlerin ayrıntıları ve muhtemel nedenleri…

DOT, yüzde 6 yükseldi

Şaşırtıcı bir halde Polkadot’un lokal kripto para ünitesi DOT, geçtiğimiz saatlerde yüzde 6,25’in üzerinde paha kazanarak güçlü bir yükseliş yaşadı ve şu anda 5,50 dolardan süreç görüyor. Bu, %55’in üzerinde etkileyici bir artışla son zamanlardaki en düşük düzeyi olan 3,50 dolardan değerli bir trend dönüşüne işaret ediyor. Polkadot ağıyla yakından bağlı olan Web3 Vakfı, Centrifuge Chain üzerinde faaliyet gösteren bir proje olan Anemoy aracılığıyla zincir üzerinde tokenize edilen ABD hazine bonolarına 1 milyon dolar tahsis ederek kripto alanında çığır açan bir atılım yaptığını duyurdu.

Ulaş Utku Bozdoğan: DOT ve Bu 5 Altcoin, Uçuşa Geçti: İşte Nedenleri! 1

Polkadot ekosistemini ilerletme konusundaki kararlılığıyla bilinen Web3 Vakfı, hazine varlıklarını gerçek dünya varlıklarına tahsis eden kripto geliştirme gruplarının artan trendine katıldı. Vakıf, 29 Kasım’da yaptığı yeni bir duyuruda, Centrifuge Chain’deki Anemoy’un yeteneklerinden yararlanarak ABD hazine bonolarına 1 milyon dolarlık pilot yatırım planlarını açıkladı.

Reddit’in arz hududuyla MOONS yükselişte

Kripto alanının bir diğer köşesinde, Reddit’in r/cryptocurrency topluluğuyla alakalı kripto para ünitesi tokenı Moons, Reddit’in Moons kontratından resmi olarak vazgeçmesinin akabinde çift haneli bir artış yaşadı. Bu sürecin bir modülü olarak, toplumsal medya platformu kalan 98.000 Moons tokenini yaktı ve yaklaşık 83 milyon Moons arzına faal bir halde sabit bir hudut getirdi. r/cryptocurrency subreddit’in mod takımı bu hamleyi “önemli bir kilometre taşı” olarak selamlıyor ve gelecekte Moons mukavelesinde öteki değişiklik yapılmayacağını garanti ediyor. Moons’un şu anki fiyatı 0,158456 dolar düzeyinde ve son 24 saat içinde %11’lik bir artış gösterdi.

Moons update: Reddit has officially renounced the Moons contract
byu/CryptoMods inCryptoCurrency

OX yükselişi, Zhu Su’nun tweet’i ile tetiklendi

1 Aralık’ta Three Arrows Capital’in kurucu ortağı Zhu Su, 9 haftalık bir sessizliğin akabinde toplumsal medyaya “günaydın” diyerek bir dönüş yaptı. Bu yine canlanma, son bir saat içinde OX’in kıymetinde %40’lık kayda bedel bir artışla birebir vakte denk geldi ve şu anda 0,02073 dolar olarak süreç görüyor. Bu gelişme, Zhu Su’nun Singapur’da tutuklandığı savına ait daha evvelki raporları takip ederek, toplumsal medyadaki varlığının piyasa dinamikleri üzerindeki tesirini vurguluyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: DOT ve Bu 5 Altcoin, Uçuşa Geçti: İşte Nedenleri! 2

AIMEME projesinde yükseliş

Diğer yandan bugün, LBank’ın üçüncü evre Launchpad projesi AIMEME’de keskin bir yükselişe şahit oldu. Token 0,01 USDT’den açıldı ve yarım saat içinde 0,1542 USDT’ye fırlayarak birinci fiyatının 15 katından fazla harika bir artış kaydetti. LBank, 61.005 kullanıcı ve 95 milyon USDT’yi aşan toplam yatırım ile kıymetli bir iştirak bildirdi.

BOUNCE, yüzde 10 yükseldi

Son olarak 1 Aralık’ta piyasa bilgileri, merkezi olmayan açık artırma platformu Bounce Finance’in lokal tokenı AUCTION’da kayda bedel bir artış olduğunu ortaya koyarak 13,5 dolara ulaştı ve şu anda 13,12 dolardan süreç görüyor. 24 saatte %10’un üzerinde gerçekleşen bu artış, Bitcoin ekosistemi için özel olarak tasarlanan ve AUCTION ile Binance Bitcoin (BTCB) tarafından desteklenen bir DeFi tahlili olan BounceBit’in kısa mühlet evvel piyasaya sürülmesinin akabinde gerçekleşti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap