Dogecoin’de (DOGE) Hareketli Saatler

Dogecoin’de (DOGE) Hareketli Saatler

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Dogecoin’de (DOGE) Hareketli Saatler

Haftalar sonra 0,072 dolara gelen Dogecoin (DOGE) için kritik süreç başladı, dayanağın üzerinde tutunan DOGE için grafik ne durumda?

Bitcoin’de (BTC) bitmek bilmeyen satışlar, altcoin’leri sendelemeye devam ediyor. Yakın vakitte pek çok altcoin kritik dayanak noktalarını test etti. Bu altcoin’lerden biri de DOGE oldu. 28 Mart’tan bu yana tekrardan 0,072 dolara gelen tanınan coin, takviye düzeyinin üzerinde güç bulmaya çalışıyor. DOGE, bu dayanağı aşağı taraflı kırdığı takdirde önemli oranda düşüşler yaşayabilir.

Dogecoin (DOGE) Grafik Analizi

PEPE‘nin inanılmaz fiyatlara ulaşmasına sessiz kalan DOGE, paha kaybederek 43 gün sonra tekarar birebir fiyata geldi. Şimdiki olarak 0,072 dolardan süreç gören DOGE, 0,0804 doları aştığı takdirde sert fiyat hareketlerine başlayabilir. Memecoin furyasının başlaması, Twitter ve Tesla’nın sahibi Elon Musk’ın DOGE’ye takviye vermesi üzere ögeler DOGE’de büyük beklentiler oluşturmuştu. Ancak şu an için kritik bir dayanağın üzerinde duran DOGE, gergin bir hava yaratmış halde.

0,0804 doların aşılmasından sonra DOGE’de sırasıyla 0,085 – 0,091 – 0,094 ve 0,097 gayeleri takip edilebilir. Bilhassa de PEPE’nin hacim kattığı bu akım, öteki memecoin’lere vakitle sıçrayarak onların fiyatlamasında büyük kelam sahibi olabilir. Şayet bu türlü bir durum yaşanacaksa DOGE ismine tam vakti üzere duruyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dogecoin’de (DOGE) Hareketli Saatler 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap