Dogecoin’de Bir Birinci: Büyük DOGE Entegrasyonu Duyuruldu!

Dogecoin’de Bir Birinci: Büyük DOGE Entegrasyonu Duyuruldu!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Dogecoin’de Bir Birinci: Büyük DOGE Entegrasyonu Duyuruldu!

THORChain geliştiricileri, zincirler arası likidite protokolünün, platformun özelliklerini Dogecoin için tamamen entegre ettiğini duyurdular. THORChain’in yerel DOGE likidite havuzu faaliyete geçti ve kullanıcıların DOGE’larını takas etmelerine ve DOGE’larından getiri elde etmelerine olanak sağladı. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Dogecoin, merkeziyetsiz finansa geçiyor

THORChain entegrasyonu ile DOGE sahiplerine merkezi olmayan finans (DeFi) olanakları sağlanmıştır. Böylece merkezi olmayan, zincirler arası likidite protokolünün kullanıcıları artık DOGE’u desteklenen diğer kripto varlıklarla değiştirebilir ve getiri elde edebilir. Örneğin, DOGE artık THORChain likidite protokolü aracılığıyla doğrudan yerel BTC, ETH, BNB, BCH, LTC, çeşitli stablecoin’ler ve diğer birkaç BSC ve ERC-20 varlığı ile takas edilebilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dogecoin’de Bir Birinci: Büyük DOGE Entegrasyonu Duyuruldu! 1

THORChain DOGE havuzu artık açık olduğu için, Dogecoin sahipleri likidite sağlayıcıları haline gelebilir ve kullanıcıların kalıcı kayıplardan muzdarip olma risklerini en aza indirmeye yardımcı olan protokol üzerinde net getiri sağlayabilirler. THORChain’in teknik lideri Chad Barraford şunları söyledi:

DOGE, yıllardır sağlam duruyor. DeFi ise diğer ekosistemlerde patladı. Bugün bu durum, DOGE’un KYC (müşteri tanıma) prosedürüne gerek kalmadan alınıp satılabileceği bir entegrasyona işaret ediyor. Bu, hem bir değer saklama aracı hem de bir değişim aracı olarak varlığın temellerini önemli ölçüde değiştiriyor.

THORChain, kullanıcıların çeşitli ağların yerel kripto varlıklarını takas etmesine veya kişinin yerel varlıklarında getiri elde etmek için likidite sağlamasına olanak tanır. Protokol, coin’lerin “wrapped” versiyonuna gerek duymaz. Ağ şu anda beş zinciri desteklemektedir: Bitcoin, Ethereum, Binance Smart Chain, Litecoin ve Bitcoin Cash. Son haberler, DOGE ve THORChain (RUNE) fiyatında bir değişikliğe sebep olmamış gibi görünüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap