Dogecoin Mucidi: DOGE İçin Tarihin En Boğa Sinyali Geldi!

Dogecoin Mucidi: DOGE İçin Tarihin En Boğa Sinyali Geldi!

Paylaş
BTC Piyasası: Dogecoin Mucidi: DOGE İçin Tarihin En Boğa Sinyali Geldi!

Dogecoin mucidi Billy Markus, CNBC’nin Mad Money sunucusu Jim Cramer ile polemiğe girdi. Cramer, düzenleyicilerin meme coin’leri bitireceğini söyledi. Markus, Cramer’ın ifadelerini “Dogecoin için en büyük boğa sinyali” olarak yorumladı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Jim Cramer, Dogecoin (DOGE)’in kayıt dışı olduğu söylüyor

Twitter’da Shibetoshi Nakamoto olarak bilinen Dogecoin’in kurucu ortağı Billy Markus, Twitter sayfasında “Dogecoin için en büyük boğa sinyali” olarak gördüğü şeyi paylaştı. Bu, CNBC’nin Mad Money sunucusu ve popüler ABD’li televizyoncu Jim Cramer tarafına bir uyarıydı. Cramer, dün akşam attığı tweet’lerde DOGE’nin kayıt dışı bir menkul kıymet olduğunu iddia etti. Takipçilerini DOGE’ye karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı, çünkü kendisine göre meme coin piyasası sonunda düzenlenecek ve tüm meme coin’ler kripto borsaları kazansın diye çıkarılıyor.

Buna cevaben Markus, Cramer’e kripto paraları daha iyi araştırmasını tavsiye etti çünkü Dogecoin, Bitcoin’e benzer şekilde PoW konsensüs protokolü kullanıyor. Bilindiği gibi, birkaç yıl önce ABD düzenleyici kurumu SEC, Bitcoin ve Ethereum’un menkul kıymet olmadığını açıkladı. Şu anda başka bir kripto para biriminin kayıtsız bir menkul kıymet olduğu iddia ediliyor: Ripple bağlantılı XRP. SEC, Ripple Labs ve iki patronu, kurucu ortağı Chris Larsen ve CEO Brad Garlinghouse’a dava açtı. Bu iki girişimci, özellikle 2013’ten bu yana kurumsal yatırımcılara XRP satarak 1,3 milyar dolardan fazla kazanmakla suçlanıyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap