Dogecoin Katili JINDO INU (JIND) Nedir?

Dogecoin Katili JINDO INU (JIND) Nedir?

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Dogecoin Katili JINDO INU (JIND) Nedir?

JINDO INU (JIND) nedir? JINDO INU (JIND) Token, akıllı sözleşmelere kaynak kod sağlaması için geliştirilen bir meme kripto para birimidir. Binance Smart Chain üzerinde çalışabilen bireysel yatırımcılara avantajlar sunan bir token’dır. Son dönemde dikkat çeken Dogecoin’e alternatif olarak piyasaya sürülmüştür. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

JINDO INU (JIND) nedir?

JINDO INU (JIND) Token projesinin temel amacı; projenin yönetimini ve tanıtımını tamamen yatırımcı kontrolüne bırakmaktır. Ayrıca temel amaç popülerliği veya fiyat artışlarını tamamen token ile ilgilenen yatırımcıların tanıtımları ve tercihleri üzerinden sağlamaktır.

JINDO INU (JIND) avantajları

JIND Token ile işlem gerçekleştiren kullanıcılar Binance Smart Chain’in akıllı sözleşmelerinden yararlanarak daha güvenli işlemler gerçekleştirebilirler. Sınır ötesi cüzdan transferleri ve takas işlemlerinde masraflar çok düşüktür. Ayrıca yatırımcılara tam kontrol sunulmuştur.

JINDO INU (JIND) dezavantajları

JINDO INU (JIND) Token sadece iki kripto para borsasında işlem görmektedir. Sanal cüzdanlarda saklanması halinde diğer kripto para birimlerinde de olduğu gibi saldırı riski altındadır ve kapsamlı teknolojik yanları bulunmaz.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap