Dogecoin (DOGE) yükselen trendini koruyor!

Dogecoin (DOGE) yükselen trendini koruyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Dogecoin (DOGE) yükselen trendini koruyor!

Dogecoin (DOGE), 30 bin dolar bandında volatil hareketler sergileyen Bitcoin’e (BTC) karşın, fiyat yapısını sürdürüyor.

12 Temmuz’dan beri yükselen trend yapısında olan DOGE, yine ilgi toplamaya başladı. Toplumsal medya platformlarında trend yakalayan DOGE, bugün prestijiyle Twitter’da 110.000 Hasgtag’e ulaştı. Hem teknik hem de temel tahlil tarafından güçlenmeye devam eden DOGE, BTC’nin aksi hareketlerinden de etkilenmeyip, üst taraflı hareketini sürdürüyor. Memecoin’lerin tanınan ismi, hangi fiyatları hedefleyebilir?

Dogecoin (DOGE) teknik analizi

Neredeyse 10 gündür yükseliş trendinde fiyatlayan DOGE, aktüel olarak 0,072 dolarda. Birkaç sefer bu trendi test etmesine karşın yeniden de yükselişini muhafazayı başaran DOGE, yatırımcıların dikkatini çekti. BTC’deki tehlikenin net olarak geçmemesine karşılık DOGE teknik yapısının bu türlü olması, yatırımcılardaki olumlu bakış açısını artırdı.

0,063 dolardan kazandığı ivmeyle birlikte 0,072 dolara gelen DOGE , 0,076 direncinin üzerinde kalıcılık sağlayabilirse sırasıyla 0,0775 – 0,0799 – 0,085 ve 0,088 dolara gerçek harekete başlayabilir. Yükselen trendinin kırılımı, memecoin popülaritesinin azalması yahut BTC’nin ani düşüşleri, DOGE’deki geri çekilmeleri tetikleyebilir. Bu süreçte takip edilmesi gereken takviye noktaları sırasıyla 0,070 – 0,0659 ve 0,062 dolardır.

BTC Piyasası: Dogecoin (DOGE) yükselen trendini koruyor! 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap