Dogecoin (DOGE), Yakında Patlama Yapabilir!

Dogecoin (DOGE), Yakında Patlama Yapabilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Dogecoin (DOGE), Yakında Patlama Yapabilir!

Pepe’nin (PEPE) memecoin’leri harekete geçirmesinden sonra gözler Dogecoin’e (DOGE) çevrildi, DOGE kısa mühlet içersinde patlama yapabilir mi?

PEPE ile tekrardan alevlenen memecoin furyası, akıllarda birçok soru yarattı. Kripto dünyasının en çok bilinen memecoin’i DOGE‘ye sıra gelebilir mi? Birkaç gün evvel piyasa pahası bakımından birinci 100 coin ortasına girmeyi başaran PEPE, kripto ekosisteminde büyük ilgi topladı. Memecoin trendinin oluşmasıyla birlikte, sıradaki devasa artış gösterebilecek coin’in DOGE olma ihtimali dikkatleri çekti.

Dogecoin (DOGE) Grafik Analizi

PEPE’nin fiyatının katlanmasından sonra sessiziliğine devam eden DOGE’den beklenti büyük. Yeni olarak 0,078 fiyatında seyreden DOGE, 0,804 doları aştığı takdirde önemli fiyat hareketlerine başlayabilir. Memecoin furyasının başlaması tahminen de en çok DOGE ile ilişkilendirilebilir. Twitter ve Tesla’nın sahibi Elon Musk, toplumsal medyadaki köpekli paylaşımları ile vakit zaman DOGE’ye takviye veriyor.

0,0804 doların aşılmasından sonra DOGE’de sırasıyla 0,085 – 0,091 – 0,094 ve 0,097 gayeleri beklenebilir. Bilhassa de PEPE’nin yeni bir akım başlatması, başka memecoin’lere vakitle sıçrayarak onların fiyatlamasında büyük kelam sahibi olabilir. Hem coin pahası hemde NFT bedeli olarak isminden çokça kelam ettiren PEPE’nin hacmi DOGE’ye geçtiği takdirde DOGE yatırımcıları için bahar havası başlayabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dogecoin (DOGE), Yakında Patlama Yapabilir! 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap