Dogecoin (DOGE) için geri sayım başladı!

Dogecoin (DOGE) için geri sayım başladı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Dogecoin (DOGE) için geri sayım başladı!

Bir aydan beri yükselen kama yapısında süreç gören Dogecoin (DOGE), alt banda temas gerçekleştirdi.

Elon Musk ve X’in yarattığı coşkuyla birlikte ivme yakalayan DOGE, son bir ayda üst taraflı fiyat yapısını sürdürüyordu. Ama, BTC’nin geri çekilimi ve Musk’ın sessiz kalışı, DOGE fiyatını aşağılara çekti. 0,0835 dolardan gevşemeye başlayan tanınan coin, şu an için 0,074 dolardan süreç görüyor. Yükselen kama yapısının alt bandına gelen DOGE, derin düşüşler ile karşı karşıya kalabilir. DOGE için grafik nasıl ilerliyor?

Dogecoin (DOGE) grafik analizi

0,060 dolardan atağa kalkan DOGE, bir ay üzere kısa bir müddette 0,0835 dolara ulaşmayı başardı. Bu süreçte hem BTC’nin olumlu fiyatlaması hem de Elon Musk takviyesi büyük rol oynadı. Teknik tarafta yükselen kama oluşturan DOGE, şimdiyse bu yapının alt noktasına gelmiş durumda. Yükselen kamanın aşağı taraflı kırılımıyla DOGE’deki düşüşler kritik bir hâl alabilir. Memecoin için hangi düzeylerin takibi değerli?

Güncel olarak 0,074 dolardan alıcı bulan DOGE, şayet ki bulunduğu noktadan alıcı yakalayabilirse sırasıyla 0,0776 – 0,0811 ve 0,0846 doları hedefleyebilir. Ama, yükselen kama kırılımının teyiti yahut BTC’nin negatif hareketleri DOGE fiyatını doğal olarak takviye noktalarına çekecektir. Tanınan memecoin için takip edilebilir dayanak düzeyleri sırasıyla 0,0732 – 0,703 – 0,667 – 0,628 – 0,0601

Ulaş Utku Bozdoğan: Dogecoin (DOGE) için geri sayım başladı! 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap