DOGE ve Bu 6 Coine Dikkat: Parabolik Ralli Geliyor!

DOGE ve Bu 6 Coine Dikkat: Parabolik Ralli Geliyor!

Paylaş
BTC Piyasası: DOGE ve Bu 6 Coine Dikkat: Parabolik Ralli Geliyor!

DOGE ve kripto para ünitesi için bugün değerli açıklamalar var. Açıkçası parabolik bir rallinin kelam konusu olacağı gündemde. Ayrıntılara bakalım.

Poppe’den Dogecoin DOGE açıklaması

Analist Michael van de Poppe bir Dogecoin grafiği paylaştı. Buna nazaran yepyeni meme coin DOGE’un 0,10 dolar düzeyine hakikat genişlemeye devam etmesini beklediğini belirtti. Şu anda, DOGE’nin grafiğin “dibi satın al” bölgeleri içinde kaldığını belirtti.

Geçtiğimiz hafta boyunca DOGE yaklaşık %15’lik bir yükseliş gösterdi. Dogecoin, piyasa bedeline nazaran en büyük meme kripto para ünitesi. 2013 yılında bir Bitcoin latifesi olarak başlatılan birinci kripto para ünitesidir. CoinMarketCap’in web sitesine nazaran piyasa pahası şu anda 11.131.157.169 dolar. Onu 4.632.194.305 dolarlık piyasa bedeli sayısıyla SHIB takip ediyor.

Analist: Altcoin Cardano bu düzeye gelecek

Kripto para analisti Dan Gambardello son tahlilinde Cardano (ADA)’ya yer verdi. ADA fiyatının bir sonraki boğa döngüsünde 7,80 dolara yükselebileceğini öngördü. Görüntüde ayrıyeten ADA’yı, Ethereum (ETH) ile karşılaştırdı.

BTC Piyasası: DOGE ve Bu 6 Coine Dikkat: Parabolik Ralli Geliyor! 1

Gambardello’ya nazaran, Bitcoin (BTC) halving olayı yaklaşıyor. ADA’nın Kilitlenmiş Toplam Kıymeti (TVL) yaklaşık 179 milyon dolar düzeyinde bulunuyor. Analist ETH için TVL’nin evvelki halving olayına kadar yaklaşık 400 milyon dolar olduğunu açıkladı. Daha sonra Kasım 2021’de 105 milyar dolara fırladı. Gambardello’nun yükseliş tezinin doğrulanması halinde ralli kelam konusu. ADA’nın piyasa kıymetinin ihtiyatlı bir halde 275 milyar dolara yükselebileceğini kestirim ediyor. Sonuç olarak, altcoin ADA token başına 7,80 dolara ulaşabilir.

LINK değerli artışın arifesinde

Michael van de Poppe tarafından dün paylaşılan bir Twitter gönderisine nazaran farklı bir durum var. Chainlink için kıymetli bir güç ve potansiyel gösteren umut verici bir tekrar test devam ediyor. Herkesin aklındaki soru, bu son yine testin farklı sonuçlar verip vermeyeceğiydi.

LINK’in 24 saatin en düşük düzeyi olan 7,48 dolardan fazla günlük en yüksek düzeyi olan 8,03 dolara çok daha yakın süreç gördüğünü belirtelim. LINK’in 24 saatlik zaferi birebir vakitte her iki piyasa önderi Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) karşısında sırasıyla yaklaşık %5,37 ve %5,12 oranında güçlenmesini sağladı.

BTC Piyasası: DOGE ve Bu 6 Coine Dikkat: Parabolik Ralli Geliyor! 2

Altcoin SHIB farklı bir formasyon sergiliyor

Popüler meme coin Shiba Inu (SHIB), şu anda fiyat grafiğinde farklı bir formasyon sergiliyor. Buna nazaran hem piyasa analistlerinin hem de kişisel yatırımcıların büyük ilgisini çekiyor. Kripto para ünitesi, çoklukla volatilite artışından evvel gelen güçlü bir teknik model olan yükselen bir üçgen oluşturuyor.

BTC Piyasası: DOGE ve Bu 6 Coine Dikkat: Parabolik Ralli Geliyor! 3

Yükselen üçgen, düz bir üst direnç çizgisi ve üst hakikat eğimli bir alt trend çizgisi ile tanımlanıyor. SHIB’nin fiyatı üçgenin zirve noktasına yaklaştıkça, traderlar token fiyatını değerli ölçüde değiştirebilecek potansiyel bir kırılmayı hevesle bekliyor. Farklı bir formda, SHIB son vakitlerde 50 günlük hareketli ortalamasını aşmayı başardı. Bu, traderlar tarafından çoklukla bir yükseliş göstergesi olarak görülen olumlu bir işarettir. Lakin, asıl zorluk bu ivmeyi korumak ve üçgenin üst direnç çizgisinin üzerine çıkmakta yatıyor. SHIB bunu başarabilirse, kıymetli bir yükseliş trendine yol açabilir.

Worldcoin’in beklenen performansı

OpenAI CEO’su Sam Altman tarafından desteklenen dijital para ünitesi Worldcoin (WLD), son vakitlerde fiyatında değerli bir düşüş gördü. Kripto alanında sıcak bir husus olan kripto para ünitesi, piyasaya sürülmesini çevreleyen birinci olumlu hislere meydan okuyarak bir düşüş yaşadı. Worldcoin’in fiyatı, 3,3 dolarlık mahallî en yüksek düzeyinden 2,2 dolarlık mevcut süreç bedeline geriledi. Bu, Worldcoin’in duyurusunun akabinde dolanıma giren optimist iddialarla tam bir tezat teşkil eden, neredeyse %30’luk bir bedel düşüşü.

BTC Piyasası: DOGE ve Bu 6 Coine Dikkat: Parabolik Ralli Geliyor! 4

Worldcoin’in, dünyadaki her bireyin eşsiz bir dijital kimliğe sahip olduğu merkezi olmayan bir kişilik ispatı sistemi oluşturma maksadı, başlangıçta kripto topluluğunun dikkatini çekmişti. Proje, blockchain teknolojisinin verimliliği ve güvenliğinden yaralanıyor. Buna nazaran üniversal bir temel gelir dağıtmak için bu sistemi kullanmayı amaçlıyordu.

Altcoin döneminin başladığı müjdesi

Bitcoin (BTC) hakimiyeti sarsılmaya başladıkça, Glassnode kurucu ortağı Yann Allemann’ın da yinelediği üzere, yeni bir altcoin döneminin ufukta olabileceğine dair işaretler var. XRP ve SOL üzere öteki altcoinlerde de kayda kıymet artışlar var. Buna nazaran her biri %2’nin üzerinde arttı. Altcoinlerin bu yükseliş eğilimi, Altcoin Signal’i kısa bir müddet için altcoin dönemi bölgesine yönlendirdi. Bu hareketin ortasında, güçlü anlatımıyla bilinen bir altcoin olan Dogecoin (DOGE), Elon Musk’ın Twitter’ı X olarak tekrar markalama atılımının akabinde piyasa çıkarlarında başı çekiyor.

BTC Piyasası: DOGE ve Bu 6 Coine Dikkat: Parabolik Ralli Geliyor! 5

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda XRP’nin performansı, mevcut altcoin yükselişinde bilhassa dikkat çekiyor. CoinGecko datalarına nazaran, XRP %2,4’lük bir artışla 0,72 dolardan süreç görüyor. En son ralli, Ripple. SEC davasındaki olumlu bir kararın akabinde geldi. Tartışmalı token, 1,4 milyar doların üzerinde 24 saatlik süreç hacmi kaydederek yatırımcıların değerli ölçüde ilgisini çekmeye devam ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap