DOGE Varsayımı: Önümüzdeki Günlerde Bu Düzeyleri Bekleyin!

DOGE Varsayımı: Önümüzdeki Günlerde Bu Düzeyleri Bekleyin!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: DOGE Varsayımı: Önümüzdeki Günlerde Bu Düzeyleri Bekleyin!

Analist Filip L.ye göre, Dogecoin fiyatı teknik düzeyde frene bastı ve inişe katılan daha fazla ayı görüyor. Dogecoin fiyat hareketi, küresel piyasa duyarlılığı kötüleştikçe daha da derinleşiyor. DOGE boğalarının olası bir keskin düşüş için ayarlanmış 0.12 dolara itilmesini bekleyin diyor analist. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Ulaş Utku Bozdoğan: DOGE Varsayımı: Önümüzdeki Günlerde Bu Düzeyleri Bekleyin! 1

DOGE için seviye tahminleri

Analist, “Olası bir kırılma için fiyat hareketinin önümüzdeki hafta daha da konsolide olmasını bekleyin” diyor. Dogecoin (DOGE) fiyat hareketi, Ukrayna ile olan kargaşa ve bu geçen haftaki mevcut volatilite yüzünden piyasalardan herhangi bir destek almıyor. DOGE boğaları yeni bir ilgi artışı görmediğinden, fiyat hareketinin önce 0.12 dolara düşmesi gerekeceği giderek daha makul görünüyor. Bununla birlikte, DOGE fiyat hareketi, Ukrayna‘da hafta sonu sonucuna bağlı olarak, önümüzdeki haftaya kadar değerinin %15’ini daha kaybedecek görüşünde analist.

Ulaş Utku Bozdoğan: DOGE Varsayımı: Önümüzdeki Günlerde Bu Düzeyleri Bekleyin! 2

Dogecoin boğaları, mum fitili geçen hafta 55 günlük Basit Hareketli Ortalamayı (SMA) delip geçerek ayıları biraz zayıflattıktan sonra fiyat hareketini yeniden başlatmaya çalıştı. Teknik olarak, Dogecoin fiyat hareketi hala bir ölüm haçı kuşatması altında ve 55 günlük SMA, fiyat hareketinin üst tarafında bir fiyat sınırı. Ancak bu haftanın önemini kaybettiği varsayımının yanlış olduğu ortaya çıktı ve boğalar, ayılar gelmeden ve çabalarında boğaları tamamen devirmeden önce bunu test edemediler bile. Hafta sonu hissiyata ve jeopolitik hakkındaki olası manşetlere bağlı olarak, analiste göre, DOGE değerinin %15’ini daha kaybedecek ve 0.12 dolara geri dönecek gibi görünüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: DOGE Varsayımı: Önümüzdeki Günlerde Bu Düzeyleri Bekleyin! 3

Sadece bu seviyelerde, Dogecoin 2022 için bu düşük seviyelerde tekrar güzel bir indirim sunacağından, yatırımcılar muhtemelen yeniden bağlanmak isteyeceklerdir. Oradan, başka bir sıçrama mümkün, ancak 55 günlük SMA’nın daha da düşük işlem görmesini ve boğaları daha da sıkıştırmasını bekliyoruz diyor analist. Herhangi bir manşete veya görüşmelerin olumlu sonucuna bağlı olarak, analist Filip L., “Dogecoin’de 180 derecelik bir duyarlılık değişikliği görmeyi bekleyin; bu, boğaların aylık pivota 0.16 dolara ulaşmadan önce 55 günlük SMA’da başka bir delik açtığını görecek” ifadelerini kullanıyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap