DOGE Milyoneri, Bu Altcoin’e Çokça Yatırım Yaptı! İşte Nedeni

DOGE Milyoneri, Bu Altcoin’e Çokça Yatırım Yaptı! İşte Nedeni

Paylaş
BTC Piyasası: DOGE Milyoneri, Bu Altcoin’e Çokça Yatırım Yaptı! İşte Nedeni

Kripto topluluğu tarafından “DOGE Milyoneri” olarak bilinen Glauber Contessoto, Singapur merkezli startup ECOMI’nin (OMI) bir NFT koleksiyon platformu olan VeVe’de neden “çok iyimser” olduğu hakkında konuştu.  Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

DOGE milyoneri, bullish olduğu yeni varlığı açıkladı

6 Mart’ta Contessoto YouTube kanalında ECOMI, VeVe ve VeVe’nin yardımcı programı tokenı OMI hakkında konuştuğu bir video yayınladı. “VeVe ağına ve OMI’ye yoğun bir şekilde yatırım yapıyorum. Bu yüzden  şimdi sizinle OMI hakkında konuşmak istiyorum ve onun hakkında bildiğim bazı şeyleri ve neden OMI konusunda bu kadar iyimser olduğumu paylaşmak istiyorum” ifadelerini kullanarak aşağıdakileri söyledi:

OMI aslında VeVe’nin arkasındaki coin’dir… ECOMI’ye yoğun bir şekilde yatırım yapıyorum, çünkü onların yarattıklarına ve VeVe ile ne yaptıklarını görüyorum. Bunun gelecekte daha da büyüyeceğini düşünüyorum… çünkü NFT’lerin önümüzdeki birkaç yıl içinde büyük bir şey olacağını görüyorum. O alandaki koleksiyonların büyük bir şey haline geldiğini görüyorum. İnsanların buna daha fazla yatırım yaptığını ve para harcadığını görüyorum. VeVe harika bir platform. Ben şahsen ECOMI’ye yaklaşık 50.000 dolar yatırım yaptım…

BTC Piyasası: DOGE Milyoneri, Bu Altcoin’e Çokça Yatırım Yaptı! İşte Nedeni 1

VeVe nedir?

VeVe, “premium lisanslı dijital koleksiyonlar için uygulama tabanlı bir pazar yeridir.” VeVe kullanarak, “dijital koleksiyonlar elde etmek, bunları özelleştirmek ve sergilemek ve ayrıca diğer VeVe kullanıcıları ile koleksiyon satın almak, satmak veya takas etmek” mümkündür. VeVe “DC, Cartoon Network, General Motors, Givenchy, Warner Brothers dahil olmak üzere dünyanın en büyük markalarından bazılarının resmi lisanslı dijital modelleri ve sanat eserleri ile dünyaya en sevdikleri fandomlara katılmanın ve etkileşim kurmanın yeni bir yolunu sunuyor. Bu platformun arkasındaki ECOMI, OMI tokenının  VeVe’deki işlemleri desteklediğini söylüyor.

BTC Piyasası: DOGE Milyoneri, Bu Altcoin’e Çokça Yatırım Yaptı! İşte Nedeni 2

Ayrıca Contessoto, OMI’nin “Coinbase ile ortak olabileceklerine dair söylentiler olduğunu duyduğunu” belirtti. “Yani OMI konusunda çok iyimserim. VeVe’de çok iyimserim. NFT’ler konusunda çok iyimserim ve şu anda her şeyin düşüşe geçtiğini hissediyorum…” diyerek videosunu sonlandırdı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap