Dikkat: Ünlü Trade Şirketi Bu Altcoin’i Satmaya Hazırlanıyor!

Dikkat: Ünlü Trade Şirketi Bu Altcoin’i Satmaya Hazırlanıyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Dikkat: Ünlü Trade Şirketi Bu Altcoin’i Satmaya Hazırlanıyor!

Ünlü trade şirketi Wintermute, geçtiğimiz dakikalarda Kraken ve Coinbase cüzdanlarını etkin hale getirdi. 1.3 milyon dolar bedelinde altcoin transferi, satış hazırlığı nedeniyle tasalara neden oluyor.

Wintermute, borsa cüzdanlarını bu altcoin ile doldurdu

Son saatlerde altcoin piyasasıyla ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Tanınmış ticaret firması Wintermute, 1 saat evvel Kraken ve Coinbase’e toplamda 7.3 milyon BLUR (1.3 milyon dolar) yatırdı.

Ancak süreç, Wintermute’un son vakitlerde gerçekleştirdiği tek transfer değil. Şirket, son 30 gün içerisinde borsalara toplamda 46.6 milyon BLUR (8.33 milyon dolar) yatırdı. Bu büyük ölçülerde gerçekleştirilen transferler, şirketin yakında bu altcoinde kıymetli bir satış atılımı yapabileceğini düşündürüyor.

Wintermute’un bu türlü bir hareketle ne amaçladığı şu anda net değil. Lakin genel bir kanı olarak, böylesi büyük ölçülerde yapılan borsa transferleri ekseriyetle satış süreçleri öncesi gerçekleşir. Yatırımcılar ve piyasa uzmanları, bu gelişmeyi yakından takip ediyor. BLUR fiyatında nasıl bir değişiklik olacağını merakla bekliyor.

BLUR fiyatı ne durumda?

BLUR fiyatı Wintermute’un transferleri esnasında günün en yüksek düzeylerini zorluyor.Son vakitlerde altcoin piyasasın yüklü transferlerle dikkat çeken Blur (BLUR), bugünkü fiyatıyla 0.184033 dolar düzeylerinde süreç görüyor. Son 24 saat içinde %6.29’luk bir fiyat artışı yaşanırken, geçen haftanın geneline bakıldığında %4.57’lik bir artış göze çarpıyor.

BTC Piyasası: Dikkat: Ünlü Trade Şirketi Bu Altcoin’i Satmaya Hazırlanıyor! 1

BLUR tek değil, bu altcoin’lerde şirketlerin kırmızı listesinde

Son vakitlerde altcoin piyasasındaki hareketlilik artmaya devam ediyor. Bilhassa birtakım büyük şirketlerin altcoin süreçleri, yatırımcılar tarafından dikkatle takip ediliyor. Bunlardan biri olan DWF Labs, bugün Binance’e 2 milyon FET (465 bin dolarlık) ve 100 milyon JASMY (354 bin dolarlık) transfer etti.

DWF Labs daha evvel de dikkat çeken süreçlere imza attı. 25 Ağustos’ta, Binance’ten 0,22 dolar fiyatla 10 milyon FET (2,15 milyon dolarlık) alım yapmıştı. 26 Haziran’da ise Gateio’dan 0,0044 dolar fiyatla 700 milyon JASMY (3,04 milyon dolarlık) satın almıştı.

Bu transferlerin akabinde, FET ve JASMY’nin fiyat hareketleri dikkat çekiyor. FET, son iki saatte %4’lük bir artışla 0,233 dolara çıkarken, JASMY ise %8 artarak 0,0037 dolar düzeyine geriledi. Sonuç olarak, BLUR dışında FET ve JASMY üzere altcoin’ler de büyük şirketlerin radarında. Yatırımcılar, bu çeşit büyük transferleri yakından takip ederek stratejilerini şekillendiriyor.

Sırada ne var?

DWF Labs’ın altcoin transferleri piyasada yankı uyandırıyor. Bu çeşit hareketler, altcoin piyasasında nasıl bir trendin hakim olacağını gösteriyor olabilir. Yatırımcıların kısa vadeli stratejileri üzerinde tesirli olan bu transferler, gelecekteki piyasa dinamiklerini manaya konusunda ipuçları sunuyor. Bilhassa büyük şirketlerin adımları, genel piyasa eğilimini belirleyebilir. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, DWF Labs ayı piyasası boyunca altcoin yatırımlarıyla öne çıkmıştı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap