Dikkat: Coinbase, Bu 4 Altcoin’i Yakında Listeleyebilir!

Dikkat: Coinbase, Bu 4 Altcoin’i Yakında Listeleyebilir!

Paylaş
BTC Piyasası: Dikkat: Coinbase, Bu 4 Altcoin’i Yakında Listeleyebilir!

En iyi kripto para borsalarından biri olan Coinbase, yeni altcoin projeleri listeleyerek büyüyen kripto ekosistemine sürekli uyum sağlamalıdır. Tabii ki, her ay piyasaya sürülen yüzlerce yeni kripto para birimi olduğu için – bazıları diğerlerinden daha meşru – Coinbase önce incelemeli ve kullanıcılarına ticaret için hangi coin’leri sunacağına karar vermelidir. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Coinbase’in en son altcoin listelemelerine bir bakış

Coinbase, Twitter üzerinden platforma yaptığı eklemeleri aktarıyor. Şubat 2022’de Coinbase borsasına eklenen yeni listelerin altcoinler Pawtocol (UPI), Loom Network (LOOM), Aventus (AVT), Render Token (RNDR), Quantstamp (QSP), Bonafida (FIDA), Orca (ORCA) oldu. Coinbase’in en son varlık eklemelerini bulmayı ümit eden kripto kullanıcıları için, listeler için güncellemeler olduğunda paylaşan Coinbase Assets Twitter hesabı takip edilebilir.

BTC Piyasası: Dikkat: Coinbase, Bu 4 Altcoin’i Yakında Listeleyebilir! 1

Coinbase’te en çok aranan yeni coin’ler

Coinbase’de her kripto para birimi mevcut değildir. Çeşitli coin’lerin sahibi olan birçok kişi, Coinbase’in en sevdikleri coin’leri listelemelerini talep eden dilekçeler başlattı – genellikle bunun bir fiyat artışına yol açabileceğini umdukları için. Binance ile karşılaştırıldığında Coinbase, temkinli bir yaklaşım benimseyerek bu kadar çeşitli yeni kripto para birimi listelemeleri ekleme konusunda daha az istekli gibi görünüyor. Bazılarına göre CoinMarketCap izleme listesine göre, Coinbase’te listelenecek kripto para birimlerinden bazıları aşağıdakiler olabilir:

  • Hedera (HBAR): Hedera, bireylerin ve işletmelerin güçlü merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) oluşturmasına olanak tanıyan, merkezi olmayan ekonomi için en çok kullanılan, sürdürülebilir, kurumsal düzeyde kamu ağıdır.
  • Theta Network (THETA): Theta (THETA), video yayını için özel olarak oluşturulmuş, Blockchain ile çalışan bir ağdır. Mart 2019’da başlatılan Theta ana ağı, kullanıcıların bant genişliğini ve bilgi işlem kaynaklarını eşler arası (P2P) temelinde paylaştığı merkezi olmayan bir ağ olarak çalışır.
  • VeChain (VET): VeChain, tıptan enerjiye, yiyecek ve içecekten sürdürülebilirlik ve SDG hedeflerine kadar birçok küresel endüstri için büyük veri engellerini çözen bir ekosistem oluşturmak için dağıtık yönetim ve Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojilerini kullanmayı hedefliyor.
  • Helium (HNT): Helyum (HNT), IoT cihazları için merkezi olmayan, Blockchain ile çalışan bir ağdır.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap