Dikkat: Bu Altcoin Dev Yatırıma Hazırlanıyor! Aave İşbirliği Yapacak

Dikkat: Bu Altcoin Dev Yatırıma Hazırlanıyor! Aave İşbirliği Yapacak

Paylaş
BTC Piyasası: Dikkat: Bu Altcoin Dev Yatırıma Hazırlanıyor! Aave İşbirliği Yapacak

Metis, DeFi alanında büyük bir adım atıyor. Metis Journey ismiyle duyurulan teşebbüs, 5 milyon dolarlık bir DeFi teşvik programı sağlayacak. Aave v3 ise işbirliğin merkezinde yer alıyor. Altcoin piyasasından sıcak yatırım ve paydaşlık haberleri şu şekilde…

Metis, DeFi odaklı altcoin projelerine 100.000 METIS tahsis ediyor

İlk kademede, Aave v3, Metis platformuyla stratejik bir altcoin dağıtımına şahit olacak. 100.000 METIS, Aave kullanıcıları için Metis üzerinde kullanılabilecek olan ETH, METIS, USDC, USDT ve DAI varlıkları için likidite havuzlarını teşvik etmek maksadıyla ayrılacak. Stratejik programın hedefi, Aave’nin iştiraki sayesinde Metis platformuna daha fazla kullanıcı çekmek. Wu Blockchain, altcoin yatırım atağının detaylarını şöyle aktarıyor:

Metis, Aave v3’ten başlayarak Metis Layer 2 ağındaki yeni ve mevcut DeFi uygulamalarını desteklemek için tasarlanan 5 milyon dolarlık DeFi Teşvik Programı olan Metis Journey’i duyurdu. Metis’teki Aave kullanıcılarının kullanımına sunulan tüm varlıklar için likidite havuzlarını teşvik etmek gayesiyle 100.000 METIS tahsis edilecek.

Metis, büyük bir sürprizle karşımıza çıkıyor

100.000 METIS, Aave kullanıcıları için ayrılıyor. Bu teşebbüs, hem Metis platformunun kullanıcı tabanını genişletmeyi hedefliyor, hemde DeFi altcoin projelerini desteklemeyi amaçlıyor. Aave, DeFi alanında değerli bir önderdir. İşbirliği, her iki platformun da gücünü artıracak. Dikkat çeken bu işbirliği, daldaki öbür firmalar tarafından da yakından takip edilecek.

Bu büyük teşebbüs, bilhassa dal önderleri Polygon, Avalanche ve Optimism tarafından yönetilen büyüme kampanyalarının müsaadeden gidiyor. Metis topluluğu için ekosistemin heyecan verici genişleme evresi için hazırlandığı harikulâde bir fırsatı temsil ediyor. Bu esnada Aave, Layer 2 teknolojisinin yeteneklerini sergilemeye olan çoşkuyu paylaşıyor. Ayrıyeten, Web3 altcoin bölümüne daha fazla kullanıcıyı getirerek bu işbirliğine derinlik ve mana katıyor.

BTC Piyasası: Dikkat: Bu Altcoin Dev Yatırıma Hazırlanıyor! Aave İşbirliği Yapacak 1

Altcoin yatırımcılarını neler bekliyor?

Aave’nin iştirakinden kaynaklanan beklenen aktivite artışı, öteki önde gelen Metis uygulamaları için taze fırsatlar dalgasını karşılamak üzere bir katalizör vazifesi görecek:

  • Hummus: Platypus Finance’ın tek taraflı staking havuzları ve Balancer tarafından sağlanan özel havuzlar üzere çeşitli alternatifler sunan bir platform.
  • Stargate: Metis Layer 2 ağına ve ağdan meselesiz altcoin transferlerini kolaylaştıran sağlam bir cross-chain köprüsü.
  • Synapse: Çeşitli ağlar ortasında meselesiz köprüleme, swap ve yield farming imkanları sunan bir platform.
  • Unimaia: Ağır likiditeye sahip süratli bir Uniswap alternatifi.

Yol haritası

Metis, ekosistem ve kullanıcı topluluğunda katlanarak büyümeyi hedefleyen bir dizi stratejik atağın başlangıcı olarak bu teşebbüsü işaret ediyor. Resmi duyuruya nazaran, “Benzer büyüme inisiyatiflerini üstlenen önde gelen zincirlerin muvaffakiyetlerini taklit etmeyi umuyoruz.” Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere Metis, Vitalik Buterin’in dayanağıyla öne çıkan bir altcoin projesidir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap