Dikkat: Bu Altcoin Binance’den Dayanak İstiyor! Fiyat Yükselebilir

Dikkat: Bu Altcoin Binance’den Dayanak İstiyor! Fiyat Yükselebilir

Paylaş
BTC Piyasası: Dikkat: Bu Altcoin Binance’den Dayanak İstiyor! Fiyat Yükselebilir

Terra Luna Classic topluluğu, Binance’e büyük bir teklifte bulunmaya hazırlanıyor. Başkan borsadan USTC’nin yanı sıra LUNC’nin da yakılmasını talep eden üyeler, altcoin fiyatlarının keskin bir formda toparlanmasını umut ediyor.

Terra Luna Classic topluluğu, Binance’ten daha fazla altcoin yakmasını isteyecek

Yüksek sesli bir altcoin topluluğu olan Terra Luna Classic, bugün Binance’den kıymetli bir istekte bulunmayı oylayan teklifi resmen onayladı. Topluluk, Binance’in USTC’yi LUNC ile birlikte yakmasını talep ediyor. Emelleri, USTC’nin pahasını 1 dolara tekrar çıkartmak ve LUNC’un pahasını artırmak.

Binance şu anda her ay %50 oranında LUNC yakıyor. Topluluk, kalan %50’lik kısmın yanında USTC’nin de yakılmasını istiyor. Bu atak, USTC’nin Quant takımı tarafından 1 dolara tekrar ulaştırılmasını hızlandıracak. Altcoin topluluğundan lehte oy olan Proposal 11785, toplumsal medyada da coşkuyu tetikliyor.

Oylama ve beklentiler

Proposal 11785 kapsamında topluluk, Binance’e USTC’nin aylık olarak yakılmasını teklif etti. Bu teklif, topluluk tarafından %42.85 “evet” oyu ile kabul gördü. Topluluk, Binance’in bu hamleyi kabul etmesi durumunda, USTC’nin kıymetinin 1 dolara ulaşmasını bekliyor. Terra ekosisteminin altcoin’leri son vakitlerde yatay hareketleri sürdürüyor.

Bu oylama, Terra Luna Classic topluluğu için büyük bir adımdı. Binance, şimdiye kadar yaklaşık 38 milyar LUNC yakarak en büyük LUNC destekçisi oldu. Topluluk, Binance’in USTC yakma teklifini kabul etmesi durumunda, altcoin fiyatının kıymetli bir artış yaşanacağını umuyor. USTC fiyatı şu anda tabanlarda, 0.0124 dolar civarında süreç görüyor.

BTC Piyasası: Dikkat: Bu Altcoin Binance’den Dayanak İstiyor! Fiyat Yükselebilir 1

Altcoin piyasasında son durum: LUNA ve LUNC için sırada ne var?

Ancak, LUNC ve USTC’nin fiyatları son vakitlerde düşüş gösteriyor. Son 24 saatte, LUNC fiyatı %2 düşüş gösterdi. Altcoin fiyatı şu anda 0.0000571 dolardan süreç görüyor. Öbür yandan, USTC fiyatı da %1 düşerek 0.012 dolardan süreç görmeye başladı.

Altcoin yatırımcıları, fiyatların düşmesine karşın alım yapmaya devam ediyorlar. Lakin bu, şu anda rastgele bir yükseliş momentumu getirmiş değil. Yeniden de, Binance’in bu yakma teklifini kabul etmesi, piyasanın istikrarı üzerinde direkt tesirli olacak.

BTC Piyasası: Dikkat: Bu Altcoin Binance’den Dayanak İstiyor! Fiyat Yükselebilir 2

Özetle, Terra Luna Classic topluluğu Binance’den büyük bir dayanak bekliyor. Binance, ABD Menkul Değerler ve Borsa Kurulu (SEC) ile yaşadığı problemler nedeniyle güç bir devirden geçiyor. Lakin, bu teklifi kabul ederek, altcoin topluluğuna dayanak olabilir. Şayet bu gerçekleşirse, hem LUNC hem de USTC’ye bir ölçü ivme sağlayacak. Btcpiyasasi.com olarak Binance hakkında dikkat alımlı bir K33 raporuna bu yazıda yer verdik.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap