Dikkat: Bu 9 Altcoin Paydaşlık Dahil Kıymetli Gelişmeler Duyurdu!

Dikkat: Bu 9 Altcoin Paydaşlık Dahil Kıymetli Gelişmeler Duyurdu!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Dikkat: Bu 9 Altcoin Paydaşlık Dahil Kıymetli Gelişmeler Duyurdu!

Kripto para piyasası belirsizlik içinde istikamet bulmakta zorlanıyor. Düzenleyici baskıların ortasında FTX satışı stili haberler de piyasa üzerine ek baskı oluşturuyor. Bununla birlikte birtakım altcoin projeleri ilerlemeye devam ediyor.

Bu 9 altcoin projesinden kıymetli haberler var…

Oasys ve AGLD DAO bir ortaya geliyor

Oasys ve Adventure Gold DAO (AGLD DAO), sinerjik bir ortak ekosistemin kurulmasında kayda bedel bir ilerlemeyi temsil eden işbirliğine dayalı bir paydaşlık kurdu. Yeni kurulan işbirliği, büsbütün on-chain oyunların kapsamını geliştirmeyi hedefliyor. Ayrıyeten, Otonom Dünyaların (AW) genişlemesini desteklemeyi amaçlıyor. Oasys’in gaza gereksinim duymadan çalışan gelişmiş mimari tasarımı, AGLD DAO’nun Otonom Dünyalar için sağladığı altyapı ve yardımla birlikte, Oasys Blockchain ve Lootverse içindeki inşaatçıların tesirli bir biçimde otonom ve merkezi olmayan dijital ekosistemler kurmasını sağlayacak.

Kresus, USDC için sıfır ağ fiyatı ile off-ramp’i başlattı

Web3 SuperApp Kresus, müşterilerin rastgele bir süreç fiyatı ödemeden banka hesaplarına 100.000 dolara kadar para çekebilmelerini sağlamak için kripto para çekme hizmetini genişletti. Platform, Coinflow Labs ile işbirliği içinde bu hizmeti verecek. Kullanıcıların bu hizmete artık ABD’nin 50 eyaletinin tamamında erişme imkanı var. Bahse bahis hizmet, kendi kategorisindeki en tesirli para çekme seçeneği olarak belirlendi. Bu altcoin USD Coin (USDC) için de kıymetli bir gelişme.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dikkat: Bu 9 Altcoin Paydaşlık Dahil Kıymetli Gelişmeler Duyurdu! 1

Telegram’dan yeni kripto cüzdanı atılımı, TON ralliye çıktı

Telegram’ın dünyanın en tanınan dördüncü iletileşme uygulaması olduğunu belirtmek gerekiyor. Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, Telegram, aylık 800 milyondan fazla etkin kullanıcısı için The Open Network (TON) tabanlı bir kendi kendine emanet kripto cüzdanını bünyesine kattı. TON Space olarak bilinen cüzdan, iletileşme uygulamasına Blockchain üzerinde dijital sahiplik getiriyor. Bu özelliğe bugünden itibaren tüm Telegram Cüzdan kullanıcılarının uygulama menüsünden erişmesi mümkün. Bu ortada, Kasım ayına kadar ABD dışındaki kullanıcılar için global olarak kullanıma girecek. Bu gelişmelerin ve dingin bir piyasaının ortasında TON ralliye çıktı. Altcoin fiyatı gün içinde %10’un üzerinde artış gördü.

IOTA, main-net yükseltme planını açıkladı

IOTA (MIOTA), Blockchain ve kripto topluluğu genelinde şok dalgaları yaratan çığır açıcı bir harekete imza attı. Bu atağında altcoin projesi, main-net’i yükseltmeye yönelik tezli planını açıkladı. Bu duyuru, protokolün genel fonksiyonelliğini ve kullanılabilirliğini geliştirme arayışında değerli bir kilometre taşını işaret ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dikkat: Bu 9 Altcoin Paydaşlık Dahil Kıymetli Gelişmeler Duyurdu! 2

Solana takviyeli Solfare, DLN ile işbirliği yapıyor

Bu ortada, Solana merkezli cüzdanıyla tanınan Solfare, öncü bir adım atıyor. Bu doğrultuda altcoin DLN’nin öncü cross-chain trade düzeneğiyle işbirliği yaptı. Bu teşebbüs, Solana ve MetaMask ortasında süratli, direkt cross-chain süreçleri sağlayacak. Böylelikle, kullanıcılara gelişmiş bir tecrübe sunacak. MetaMask’ın birkaç milyonluk geniş topluluğu artık daha geniş bir ufka sahip. Bu işbirliği, kullanıcılarının SOL, SPL tokenleri, NFT’ler ve Solana’nın çeşitli dApp’lerini direkt sağlam MetaMask arayüzleri aracılığıyla zahmetsizce yönetmelerini ve bunlarla etkileşim kurmalarını sağlıyor.

SubQuery, Polygon zkEVM’yi destekliyor

Ethereum uyumlu Blockchain dünyası için kıymetli bir gelişme oldu. Bu bağlamda SubQuery, Polygon zkEVM için dayanağını duyurdu. Bu ilerleme ile altcoin projesi, ağ iştirakçilerine gelişmiş bilgi indeksleme yeteneklerine erişim sağlayacak. Polygon zkEVM, Ethereum uyumlu Blockchain’ler için heyecan verici bir eklenti. SubQuery’nin çok taraflı, süratli, açık ve merkezi olmayan data indeksleme tahlili sayesinde, Polygon zkEVM platformundaki geliştiriciler artık protokolleri ve uygulamaları için on-chain dataları zahmetsizce yönetebilir ve sorgulayabilir. SubQuery API, art uç karmaşıklıklarını soyutluyor ve geliştiricilerin eser geliştirmeye odaklanmasını sağlıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dikkat: Bu 9 Altcoin Paydaşlık Dahil Kıymetli Gelişmeler Duyurdu! 3

Particle Network, Wallet V2’yi tanıttı

Particle Network, Web3 altyapı alanında başkan bir oyuncu pozisyonunda. Altcoin projesi, Wallet-as-a-Service (WaaS) tahlilinin V2’sini piyasaya sürdü. Böylelikle, pozisyonunu sağlamlaştıracak kıymetli bir adım attı. Bu güncelleme, kapalılık ve güvenliğe öncelik verirken merkezi olmayan uygulamalarla (dApps) kullanıcı etkileşimini yine tanımlayacak. Ayrıyeten gelişme, Particle Network’ün Web3’ü herkes için erişilebilir hale getirme misyonunda bir kilometre taşını temsil ediyor. Dahası, merkezi olmayan finans ve tüketici dostu pazarların görüntüsünü dönüştürüyor.

Yüklü fon toplayan Movement Labs, Web3 atağı yaptı

Movement Labs, 13 Eylül’de önde gelen sanayi önderlerinden oluşan bir konsorsiyumdan 3,4 milyon dolarlık ön tohum fonu topladığını duyurdu. Bu değerli finansal dayanak, Movement Labs’in akıllı kontratlar için özel olarak tasarlanmış bir programlama lisanı olan Move’un uygulanmasını ve ilerlemesini genişletmesini sağlayacak. Bilhassa Move, Web3 kullanıcıları için yıllık milyarlarca dolara ulaşan değerli mali kayıplardan sorumlu olan reentrancy üzere atak vektörlerine karşı yerleşik hami tedbirler içeriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dikkat: Bu 9 Altcoin Paydaşlık Dahil Kıymetli Gelişmeler Duyurdu! 4

Zilliqa, Google Cloud ile stratejik iş birliği yaptı

Yüksek performanslı bir L1 Blockchain olan Zilliqa, bugün Google Cloud ile bir paydaşlık kurdu. Böylelikle, bu yüksek profilli işbirliği sayesinde altcoin projesi performansını, erişilebilirliğini, şeffaflığını ve bant genişliğini artıracak. Zilliqa Blockchain’i geliştiren Zilliqa Group, bugün Singapur’da düzenlenen TOKEN2049 kripto konferansında bir açıklama yaptı. Bu doğrultuda, Google Cloud ile çok yıllı bir stratejik ittifak kurduğunu açıkladı. Zilliqa grubu tarafından yapılan resmi açıklamaya nazaran iştirak, ilerlemesinin altyapıyla ilgili taraflarını kapsayacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap