Dikkat: Bu 5 Altcoin’den İştirak Muştusu Geldi!

Dikkat: Bu 5 Altcoin’den İştirak Muştusu Geldi!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Dikkat: Bu 5 Altcoin’den İştirak Muştusu Geldi!

Kripto para kesiminin daima gelişen görüntüsünün altını çizen bir hareketle, BTC ve altcoin projelerinin kullanım ve ticaret biçimini yine şekillendiren yeni bir paydaşlık dalgası ortaya çıktı. Önde gelen Blockchain projelerini ve kripto alanındaki başkan oyuncuları içeren bu stratejik ittifaklar, sadece ekosistemin yeteneklerini geliştirmekle kalmayıp birebir vakitte inovasyonun hudutlarını da zorlamaya hazırlanıyor. Kripto dünyası erişim alanını ve tesirini genişletmeye devam ederken, bu son işbirlikleri hem meraklılar hem de yatırımcılar ortasında heyecan ve beklenti yaratıyor. Ayrıyeten kripto para ünitelerini algılama ve onlarla etkileşim kurma biçimimizde dönüştürücü değişiklikler vaat ediyor. İşte son vakitlerde yapılan işbirlikleri ve kurulan ortaklıklar…

Altcoin projesi MDT ve DWF Labs, ortak oldu

Measurable Veri (MDT) ve DWF Labs, yapay zeka merkezi olmayan bilgi kıymeti yaratma ekosisteminin gelişimini teşvik etmek için stratejik bir paydaşlık kurduklarını duyurdu. Bu işbirliğinde DWF Labs, MDT’ye likidite ve yedi rakamlı finansal dayanak sağlayacak. Bu işbirliğinin MDT’nin memleketler arası tesirini artırmasına, büyüme yörüngesini hızlandırmasına ve yeni hizmet ve eserlerin piyasaya sürülmesinin önünü açmasına yardımcı olacağı bildirildi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dikkat: Bu 5 Altcoin’den İştirak Muştusu Geldi! 1

Swift, Chainlink platformunu kullandı

Altcoin LINK’in gerisindeki Chainlink ekosisteminde de kritik bir gelişme vardı. Üyelerin sahip olduğu global bir kooperatif ve dünyanın önde gelen inançlı finansal iletileşme hizmetleri sağlayıcısı olan Swift, blockchain teknolojisinin önde gelen birkaç finans kuruluşuyla entegrasyonunu içeren testlerin muvaffakiyetle tamamlandığını duyurdu. Citi, SIX Digital Exchange (SDX), BNP Paribas ve BNY Mellon üzere değerli oyuncuların katıldığı denemeler, Swift’in Blockchain ekosistemleriyle aktif bir halde etkileşim kurma marifetini ortaya koydu. Swift bu dönüm noktasına Chainlink platformu tarafından sağlanan Çapraz Zincir Birlikte Çalışabilirlik Protokolünü (CCIP) kullanarak ulaştı. Bu atak, Swift’in inançlı bir biçimde kesintisiz global etkileşim sağlamaya yönelik daha geniş stratejisinin bir kesimidir.

WAGMI ile OpenSea, ortak oldu

WAGMI altcoin projesinin gerisindeki WAGMIGAMES, kripto varlıkların yenilikçi uygulamalarını keşfetmek için OpenSea ile işbirliği yaptı. Paydaşlık, oyuncuların oyun içi varlıklarına hakikaten sahip olmalarını sağlayan NFT’leri kullanarak yeni oyun mekanikleri ve özellikleri oluşturmaya odaklanıyor. Oyuncular dijital eşyalarını OpenSea’nin dijital pazarında takas edip satabilecek ve oyun meraklıları için yeni bir ekosistem yaratabilecekler. Bu işbirliği, WAGMIGAMES’in en son teknolojiden yararlanma ve oyun sanayisinde yenilik için yeni yollar açma konusundaki kararlılığını ortaya koyuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dikkat: Bu 5 Altcoin’den İştirak Muştusu Geldi! 2

Altcoin projesi MoonPay, imToken ile ortak olacak

Kullanıcılarına en muteber ve sezgisel cüzdan tecrübesini ve kripto varlık idaresi hizmetlerini sunmaya kendini adamış olan imToken, bir fiat on-off ramp tecrübesi sunmak için MoonPay ile birlikte çalışacak. imToken ile yapılan bu paydaşlık, bu bölgedeki pazar büyümeye devam ederken Asya’da bulunan yeni kullanıcıların işe alınmasına yardımcı olacak.

OKX, birçok kripto para iştirakine imza attı

OKX Wallet, yalnızca bir hafta içinde, tekliflerini çeşitlendiren ve blockchain ve kripto para ünitesi ortamındaki pozisyonunu sağlamlaştıran bir dizi entegrasyon duyurdu. OKX tarafından paylaşılan basın bültenlerine nazaran, 3 Eylül 2023 itibariyle OKX Wallet’ın ekosistemine en son eklenen, özel bir NFT toplumsal ticaret platformu olan Oxalus oldu. Bu entegrasyon, 30 Ağustos’ta Aark Digital ve 29 Ağustos’ta Pendle ve KiloEx ile yapılan iştiraklerin çabucak akabinde geldi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap