Dikkat: Borsalara, Bu 6 Altcoin’den Devasa Ölçüde Boşaltılıyor!

Dikkat: Borsalara, Bu 6 Altcoin’den Devasa Ölçüde Boşaltılıyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Dikkat: Borsalara, Bu 6 Altcoin’den Devasa Ölçüde Boşaltılıyor!

Küresel kripto para traderlarının piyasada bir kez daha güven kazanmasıyla, meraklılar kripto varlık fiyatlarındaki büyük artıştan yararlanmaya hazır göründüğünden, son zamanlarda döviz girişlerinde bir artış oldu. Kripto para on-chain metrik veri platformu Santiment, Twitter sayfasında, son 24 saat içinde normale kıyasla borsaya taşınan altcoin projelerine ilişkin oransal olarak anormalliklerini yayınladı. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Bu altcoin projelerinde anormal harekeler görüldü

Santiment verilerine göre, Dusk Network (DUSK), son 24 saatte %868.000’lik büyük bir döviz girişi anormalliği kaydettikten sonra bir numaralı sırada yer aldı. Kripto para traderları ayrıca borsalara daha fazla Boson Protocol (BOSON) tokeni aktardı ve bu, geçtiğimiz gün borsa giriş anormalliklerinde %11.000’lik bir artış olduğunu gösteriyor.

Son 24 saatteki normale kıyasla Santiment tarafından bu süre içinde yakalanan kripto para birimi değişimi giriş akışı anormalliklerine %6.000 artışla Fetch (FET), %4.000’de OriginTrail (TRAC) ve %3.000 artışla StormX (STMX) ve Tellor (TRB) dahil. Santiment, Twitter hesabından şu paylaşımı yaptı:

Altcoin projeleri bu pompaya tepki olarak hızlı bir şekilde borsalara giriyor. İşte normale kıyasla taşınan kripto paralardaki anormalliklerin lider tablosu: DUSK % 868.000 giriş, BOSON % 11.000, FET % 6.000, TRAC % 4.000, STMX % 3.000 ve TRB % 3.000

https://twitter.com/santimentfeed/status/1506379946192633856

Traderlar güvenlerini yeniden kazanıyor

Uzmanlara göre kripto piyasası, geçtiğimiz hafta birkaç dijital para biriminin fiyatları hafif bir artış kaydettiği için, Rusya’nın devam eden Ukrayna işgalinin olumsuz etkisinin üstesinden geliyor gibi görünüyor.

Dahası, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in tam ölçekli bir işgal ilan etmesinden haftalar sonra tanık olunan devasa fiyat dalgalanmaları artık yaşanmıyor. Bitcoin (BTC) bir haftadan fazla bir süredir 40.000 doların üzerinde kaldı ve lider kripto, basın zamanında 42.000 doların üzerinde işlem görüyor. Anlaşılan küresel kripto traderları, ellerine geçen en ufak bir fırsatta favori varlık sınıflarını ekleyerek birkaç kripto para birimi satın alma çılgınlığına giriştiler.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap