Dikkat: Ağustos’ta Alınacak 5 Altcoin Muhakkak Oldu!

Dikkat: Ağustos’ta Alınacak 5 Altcoin Muhakkak Oldu!

Paylaş
BTC Piyasası: Dikkat: Ağustos’ta Alınacak 5 Altcoin Muhakkak Oldu!

Kripto para piyasasındaki varlıkların çoğunluğu haftaya yavaş bir başlangıç yaptı. Buna karşın, düşüş eğiliminin ortasında güç gösteren ve şu anda hala 0,10 dolar üzere uygun bir fiyat eşiğinin altında bulunan birtakım varlıklar var. Bu doğrultuda uzmanlar, gelecekte yükselmeye devam etme potansiyeli başkalarından daha yüksek olan ve bu nedenle Ağustos ayında cazip bir yatırım fırsatı sunan 5 altcoin seçti.

İlk sıradaki altcoin Dogecoin (DOGE)

Son haftaların en âlâ performans gösteren kripto varlıklarından biri Dogecoin (DOGE) oldu. Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, meme coin’i en ünlü destekçilerinden biri olan ve kısa bir mühlet evvel toplumsal medya platformunun ikonik kuş logosunu siyah taban üzerine beyaz bir X ile değiştiren Twitter’ın sahibi Elon Musk’tan güçlü bir yükseliş takviyesi aldı. Sonuç olarak DOGE, tüm grafiklerinde artışlar kaydederek son 24 saatte %10,37 bedel kazandı. Ayrıyeten, evvelki yedi günde %20,58’lik daha değerli bir artış gösterdi. Altcoin, 25 Temmuz’daki datalara nazaran şu anda 0,8235 dolardan süreç görüyor.

BTC Piyasası: Dikkat: Ağustos’ta Alınacak 5 Altcoin Muhakkak Oldu! 1DOGE günlük günlük fiyat grafiği.

XDC Network (XDC) de listeye girmeyi başardı

Listede bir sonraki sırada, projenin WebX 2023 sponsorluğu için Japon kripto ticaret firması SBI VC Trade ile işbirliğine denk gelen Dogecoin’den bile daha etkileyici çıkarlarla yükseliş momentumuna şahit olan merkezi olmayan uygulama (dApp) geliştirme Blockchain platformu XDC Network (XDC) yer alıyor. Bu koşuya güç veren kesin faktörler net değil. Bununla birlikte, üstteki iştirak dışında XDC, gün içinde %27,97 artış kaydetti. Ayrıyeten, geçen hafta %74,24 ve geçen ay %85,83’e varan bir çıkar elde etti. Altcin şu anda 0,061 dolardan el değiştiriyor.

BTC Piyasası: Dikkat: Ağustos’ta Alınacak 5 Altcoin Muhakkak Oldu! 2XDC 7 günlük fiyat grafiği.

Kazanan üçünü altcoin TRON (TRX) oldu

Aynı vakitte TRON (TRX), Afganistan, Tacikistan ve Endonezya’daki çok sayıda IŞİD yanlısı (Irak ve Suriye İslam Devleti) ağın, Afganistan’daki savaşçıları işe almak da dahil olmak üzere TRON ağında Tether (USDT) kullandığını gösteren bir rapor nedeniyle kendisini spot ışığında buldu. Lakin bu tartışma TRX’in kripto piyasasındaki pozisyonuna güç kazandırmış üzere. Raporun yayınlanmasıyla birlikte fiyatını kısa müddetliğine 0,092 doların üzerine çıkardı. Akabinde 0,081 dolarda sabit kaldı. Altcoin gün içinde %0,12 düştü. Lakin haftalık grafikte %0,9 artarak aylık %9,99’luk artışa ulaştı.

BTC Piyasası: Dikkat: Ağustos’ta Alınacak 5 Altcoin Muhakkak Oldu! 3TRX 7 günlük fiyat grafiği.

Kaspa (KAS) ile devam ediyoruz

Bu ortada, GHOSTDAG protokolü tabanlı Proof-of-Work (PoW) platformu Kaspa (KAS), muhtemelen projenin potansiyel akıllı mukavele entegrasyonuna ait yaygın spekülasyon ve beklenti sayesinde üst taraflı bir yörüngede hareket ediyor ve bu da kripto alanında artan konuşmayı garanti ediyor. Kaspa, gün içinde %3,48 geriledi. Buna karşın, üstteki beklentiler haftalık %14,66’lık artış getirdi. Ayrıyeten, son bir aydaki çok daha kayda bedel %41,96’lık kar elde etti. Altcoin, şu anda 0,0367 dolar fiyattan süreç görüyor.

BTC Piyasası: Dikkat: Ağustos’ta Alınacak 5 Altcoin Muhakkak Oldu! 4KAS 7 günlük fiyat grafiği

Son sıradaki altcoin Casper Network (CSPR)

Son sırada, proof-of-stake (PoS) kurumsal merkezli halka açık Blockchain Casper Network’ün (CSPR) tokeni var. Token, kısa bir mühlet evvel yükselişe geçerek 0,04 dolar fiyat amacına ulaştı. Lakin, daha sonra yavaşlayarak 0,038 dolara geri döndü. Daha evvel şirket, INX kırık bayi platformunda pay senetlerini tokenize ettiğini ve listelediğini ve cüzdanında büyük bir güncelleme yaptığını duyurdu. Bu ortada, mevcut fiyatı son 24 saatte %3,14’lük bir düşüş gördü. Ayrıyeten, evvelki 30 gün boyunca pahasında biraz daha büyük %7,9’luk bir kayıp yaşadı. Lakin tekrar de geçen hafta %5,30’luk bir artış gösterdi.

BTC Piyasası: Dikkat: Ağustos’ta Alınacak 5 Altcoin Muhakkak Oldu! 5CSPR 7 günlük fiyat grafiği

Makaledeki görüşler ve kestirimler uzmanlara ilişkin olup, katiyen yatırım tavsiyesi değildir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap