‘Dikey Düşüş Uyarısı!’ Usta Analistin Radarında Bu 5 Altcoin Var

‘Dikey Düşüş Uyarısı!’ Usta Analistin Radarında Bu 5 Altcoin Var

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: ‘Dikey Düşüş Uyarısı!’ Usta Analistin Radarında Bu 5 Altcoin Var

Kripto para piyasasında Ripple’ın zaferinin heyecanı kayboldu ve sakinlik geri geldi. Tanınan bir analist, bir DEX altcoin için dikey düşüş uyarısı yapıyor. Ayrıyeten analist, radarına aldığı Bitcoin ve 4 altcoin görünümünü güncelliyor.

GMX %20’lik bir düşüşe hazırlanıyor!

Altcoin Sherpa takma isimli, yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, merkezi olmayan bir borsa altcoin’inin (DEX) bu yılın başlarındaki güçlü performansının akabinde aşağı taraflı bir hareket için hazır olduğunu söylüyor. Analist, merkezi olmayan daima trade platformu GMX’i (GMX) işaret ediyor. GMX’in muhtemelen aşağı tarafta yaklaşık %20’lik bir harekete şahit olacağını ileri sürüyor. Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere GMX bu yıla güçlü bir başlangıç yaptı. Bu süreçte, 37,50 dolar üzere düşük bir düzeyden 91,40 dolar üzere yüksek bir düzeye çıktı. Böylelikle %143’ün üzerinde bir yükseliş kaydetti. Altcoin Sherpa, öngörüsünü şu formda açıklıyor:

GMX: Bence bu 40 dolarlara geri dönecek üzere görünüyor. Birkaç ay evvel kriptonun gözdesiydi. Lakin taban yaptıktan sonra soğumasını ve birikim moduna geçmesini bekliyorum. Bunun orta vadede piyasanın geri kalanından daha düşük performans göstereceğini varsayım ediyorum.

Ulaş Utku Bozdoğan: ‘Dikey Düşüş Uyarısı!’ Usta Analistin Radarında Bu 5 Altcoin Var 1Kaynak: AltcoinSherpa / Twitter

Basın vaktinde GMX 50,68 dolardan süreç görüyordu. Bu ortada GMX, haftalık bazda %11’in üzerinde kayıp yaşadı.

Bitcoin ve radardaki 4 altcoin

Altcoin Sherpa, daha sonra önder kripto para Bitcoin’e (BTC) bakıyor. Kripto analisti, traderların kripto hükümdarının hala 29.500 dolar civarında takviyenin üzerinde süreç görmesine karşın düşüş eğilimi gösterdiğini söylüyor. Analist, “BTC: tüm vakit çizelgesi düşüş eğiliminde… Fakat bu hala düşük aralık ve takviye hala takviye olarak duruyor,” diyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: ‘Dikey Düşüş Uyarısı!’ Usta Analistin Radarında Bu 5 Altcoin Var 2Kaynak AltcoinSherpa / Twitter

Bitcoin, son 24 saatte %0,18 düşüşle, yazı yazıldığı sırada 29.842 dolardan süreç görüyor.

Altcoin Sherpa ayrıyeten, Sui Network (SUI), Hooked Protocol (HOOK), Open Campus (EDU) ve Arkham (ARKM) dahil olmak üzere ilgili Fibonacci 0.786 fiyat düzeylerine geri çekilme için gözünü başka coin’lerde tuttuğunu söylüyor. Analist nazaran, bu coin’lerin 0,786 Fibonacci düzeyine ulaştıklarında tekrar yükselişe geçmesi olası. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Bu Binance launchpad projelerinden kimilerine ve 0,786 Fib (Fibonacci) ve yansılara baktığımızda… hmm… Neden bahsettiğimi anlamayanlar için… 0,786 Fib’in hem HOOK hem de SUI için uygun reaksiyonlar verdiği görüldü. Eminim bu coin’ler üzere öteki coin’ler de vardır. Aaşağı tarafta yavaş bir fiyat hareketi ve akabinde hoş bir reaksiyon bekleyin.

Ulaş Utku Bozdoğan: ‘Dikey Düşüş Uyarısı!’ Usta Analistin Radarında Bu 5 Altcoin Var 3Kaynak AltcoinSherpa / Twitter

Ayrıca analist, altcoin’lerin genel performansı için “BTC’nin en büyük faktör olacağını” belirtiyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap