Dev Staking Platformunun Tercihi Bu 2 Altcoin

Dev Staking Platformunun Tercihi Bu 2 Altcoin

Paylaş
BTC Piyasası: Dev Staking Platformunun Tercihi Bu 2 Altcoin

Kripto para dünyasında ünlü stake platformu Lido Finance bugün değerli bir atılım yaparak iki altcoin ile işbirliğine gitti. Ayrıntılara bakalım.

İki altcoin ile işbirliğine giden Lido Finance zincirler ortası genişlemeyi destekliyor

Önde gelen Ethereum stake platformu Lido Finance, Cosmos ağında wstETH’i başlatmak için Neutron ve Axelar ile stratejik bir paydaşlık kurduğunu duyurdu. Bu iki altcoin ile işbirliği gayreti, Cosmos ekosistemi içinde zincirler ortası birlikte çalışabilirliği artırıyor. Böylelikle likit stake etme için yeni olasılıkların kilidini açıyor.

BTC Piyasası: Dev Staking Platformunun Tercihi Bu 2 Altcoin 1

Diğer taraftan burada bir de altcoin Cosmos ekosistemini güçlendirme durumu da var. Bu iştirakin temel maksadı, wstETH’in Cosmos blockchain’e sıkıntısız bir biçimde entegre edilmesini kolaylaştırmak. Bu atılım, altcoin Ethereum ve Cosmos ortasındaki boşluğu dolduruyor. Ayrıyeten kullanıcıların Cosmos ekosistemindeki likit stake etme seçeneklerine erişmesini sağlıyor. Bu nedenle atılan adım kıymetli bir umut vaat ediyor.

Altcoin Cosmos takımlarından artan ilgi

WstETH’in altcoin Cosmos’a entegrasyonu büyük ilgi görüyor. Buna nazaran 30’dan fazla Cosmos grubu bu yenilikçi tahlili dahil etme niyetlerini tabir ediyor. Bu artan ilgi, zincirler ortası likidite tahlillerine olan talebi gösteriyor. Ayrıyeten wstETH’in Cosmos ağında çok kıymetli bir varlık haline gelme potansiyelinin altını çiziyor.

BTC Piyasası: Dev Staking Platformunun Tercihi Bu 2 Altcoin 2

Axelar’ın kurucu ortağı Sergey Gorbunov, “En büyük likit staking tokeninin zincirler ortası genişlemesi altcoin AXL tarafından garanti altına alınacak.” diyerek bu paydaşlığın değerini vurguladı. Tıpkı vakitte bu açıklama, farklı blockchainler ortasında problemsiz varlık hareketi sağlama taahhüdünü vurgulyor.. Neutron’dan Avril Dutheil, bu işbirlikçi uğraştan duyduğu heyecanı lisana getiriyor. Buna nazaran önde gelen likit stake token’larından biri olan Lido’nun staking ETH’yi Cosmos ekosistemine getirmedeki rolünü vurguluyorı. Bu iştirak, blockchain sanayisindeki işbirliğinin gücünün bir delili olarak yenilikçiliği teşvik ediyor. Öbür taraftan birlikte çalışabilirliği destekliyor.

Olumlu piyasa tepkisi

Bu duyurunun akabinde piyasa olumlu bir reaksiyona şahit oldu. Altcoin Cosmos (ATOM), Axelar (AXL) ve Lido (LDO) kendi fiyatlarında mütevazı bir artış yaşadı. Bu reaksiyon, piyasanın bu işbirliğinin daha geniş blockchain ekosistemi üzerindeki potansiyel tesirini kabul ettiğini vurguluyor.

BTC Piyasası: Dev Staking Platformunun Tercihi Bu 2 Altcoin 3

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda altcoin Lido Finance, Neutron ve Axelar, wstETH’i Cosmos’a genişletmek için güçlerini birleştirirken, zincirler ortası birlikte çalışabilirlik ve likit staking’in geleceği umut verici görünüyor. Bu paydaşlık, blockchain teknolojisinin gelişen görüntüsünü şekillendirmeye devam etme açısından değerli bir atılım.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap