Dev Kripto Şirketleri Paydaşlığı Duyurdu: Bu Altcoin’ler Destekleniyor!

Dev Kripto Şirketleri Paydaşlığı Duyurdu: Bu Altcoin’ler Destekleniyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Dev Kripto Şirketleri Paydaşlığı Duyurdu: Bu Altcoin’ler Destekleniyor!

Stablecoin şirketi Circle ve kripto borsası OKX, Ethereum ve Avalanche ağlarını kapsayan yeni bir paydaşlığı müjdeledi. Kripto devleri, USDC özelliklerini OKX Wallet ve OKX DEX toplayıcıya getirmek için işbirliği yapıyor.

OKX ve Circle paydaşlığı bu altcoin ağlarını destekliyor

Kripto şirketleri, USDC’nin özelliklerini OKX Wallet ve OKX DEX toplayıcısına entegre etmek için birlikte çalışıyor. Şirketlerin duyurusuna nazaran, OKX’in DEX toplayıcısı, Circle’ın Cross-Chain Transfer Protokolü ile entegre edilecek. Böylelikle, Ethereum, Avalanche, Arbitrum ve OP Mainnet genelinde USDC takaslarına imkan tanıyacak. Bu ortada, OKX Wallet kullanıcıları, 5 Ekim’e kadar USDC ticareti yaparken rastgele bir süreç fiyatı ödemeyecekler.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dev Kripto Şirketleri Paydaşlığı Duyurdu: Bu Altcoin’ler Destekleniyor! 1

OKX Baş İnovasyon Sorumlusu Jason Lau yaptığı açıklamada, şunlara yer verdi:

OKX, Web3 alanındaki kullanıcılar için kullanılabilirliği ve erişilebilirliği geliştirmeye kendini adamıştır ve artık kullanıcılar USDC kullanarak etkileşimde bulunurken ve süreç yaparken daha da güzel bir tecrübeye sahip oluyor.

Kullanıcılar artık OKX Cüzdan’ın yeni başlatılan Akıllı Hesabını kullanarak ağ fiyatı olmadan gas fiyatsız süreçler gerçekleştirebilir ve yerleşik takas özelliği aracılığıyla çeşitli ağlar ortasında meselesiz bir formda USDC alışverişi yapabilirler.

Btcpiyasasi.com olarak haftanın öne çıkan öteki paydaşlık ve yatırım haberlerine bu yazıda yer verdik.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap