Dev İsimler Binance’teki Bu 3 Altcoin’i Harekete Geçirdi!

Dev İsimler Binance’teki Bu 3 Altcoin’i Harekete Geçirdi!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Dev İsimler Binance’teki Bu 3 Altcoin’i Harekete Geçirdi!

Kripto para dünyasındaki bir dizi kayda bedel atılımda, önde gelen birkaç kişi ve kuruluş cüzdanlar ve borsalar ortasında kıymetli altcoin transferleri başlattı. Bu gelişmeler, altcoin idaresinin dinamiklerine ve stratejik hareketlere ışık tutarak topluluğun dikkatini çekti. İşte detaylar…

DWF Labs, altcoin CRV’yi şirket cüzdanına aktardı

DWF Labs’ın lideri Andrei Grachev, bugün Binance’ten şirketin on-chain cüzdanına 2 milyon CRV aktararak kıymetli bir atılım yaptı. Grachev, “Biraz fon idaresi yapmak için Binance’den on-chaincüzdanımıza 2 milyon CRV aktardım. Tahminen gelecekte CRV’yi Binance’e geri aktaracağız, vaktinde bildirim yapacağız.” dedi. Bu, DWF Labs’ın daha evvel Curve’ün kurucusundan OTC piyasası üzerinden satın aldığı CRV’yi Binance’e transfer etmesini takip ediyor. Bilhassa, şirket Curve’den 5 milyon dolar kullanarak 0,4 dolarlık OTC ünite fiyatıyla 12,5 milyon CRV satın almıştı. Binance’e yapılan son 2 milyon CRV transferi, DWF Labs’in stratejik token idaresi yaklaşımının altını daha da çiziyor.

MakerDAO kurucusu MKR satın aldı

Bu ortada, MakerDAO’nun kurucusu Rune Christensen de faal olarak altcoin borsalarına katılıyor. Christensen, son dört gün içinde ortalama 415 dolar fiyattan toplam 409,06 MKR satın alarak toplam 415.000 dolara ulaştı. En son süreç, 215.000 DAI’nin 211,61 MKR karşılığında takas edilmesini içeriyordu. Bu dengeli iştirak, Christensen’in MakerDAO ekosistemine olan bağlılığını ve temelindeki pahaya olan inancını göstermektedir.

https://twitter.com/spotonchain/status/1696352047787065821

SNX için devasa balina hareketleri dikkat çekti

Buna paralel olarak, zincire dikkatle bakan bir analist olan Ember, Synthetix ekosistemindeki dev bir balina ile ilgili kıymetli hareketler rapor etti. Balina, 29 Ağustos’ta Coinbase’e yaklaşık 4,17 milyon dolara denk gelen 2 milyon SNX tokenı transfer etti. Bu transfer, yalnızca yedi gün evvel Coinbase’e yapılan 575.000 SNX (yaklaşık 1,23 milyon dolar değerinde) transferinin akabinde gerçekleşti. Balinanın takip eden iki gün içerisinde Coinbase’den 1,23 milyon USDC çekmiş olması da dikkat caziptir. Şu anda dev balina, Synthetix ağında yaklaşık 6,41 milyon dolar kıymetinde 3,07 milyon SNX’lik değerli bir paya sahip.

Kripto para piyasasındaki bu son süreçler, altcoin hareketinin dinamik tabiatını ve tesirli kuruluşlar ve bireyler tarafından stratejik idaresi vurgulamaktadır. Gelişmeler, çeşitli kripto ekosistemlerinde devam eden faaliyetler ve niyetler hakkında fikir vermekte ve toplumu bu stratejik hareketlerin sonuçlarını yakından gözlemlemeye davet etmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap