Dev Hedge Fonu, APE Değil: Bu Altcoin’i Silip Süpürüyor!

Dev Hedge Fonu, APE Değil: Bu Altcoin’i Silip Süpürüyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Dev Hedge Fonu, APE Değil: Bu Altcoin’i Silip Süpürüyor!

Su Zhu ve Kyle Davies tarafından 2012 yılında kurulan Singapur merkezli bir hedge fonu olan Three Arrows Capital, lider altcoin projesinin tokenlerinden 22,5 milyon dolar değerinde 7.501.83 ETH’yi piyasadan topladı. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Three Arrows Capital, lider altcoin projesinden vazgeçmedi

8BTCnews tarafından Salı günü yayınlanan bir rapora göre, firma token’leri dört işlemde aldı. İşlemlerden en büyük miktar 5.500 ETH ile FTX borsasından gelirken, geri kalanı anonim adreslerden geldi. Satın alma işleminin ardından, Etherscan’dan şirketin şu anda söz konusu cüzdanda 22.185 Ether’e sahip olduğu doğrulanabiliyor.

Ethereum ekosisteminde baskın bir yüz ve en büyük Ethereum balinalarından biri olan Three Arrows Capital, kripto para birimini biriktiriyor. Bu satın alma, Zhu’nun geçen Kasım ayında “Ethereum, kullanıcılarını geçmişte desteklemesine rağmen terk etti” diyerek, Ethereum’u terk etmekle tehdit etmesine rağmen gerçekleşti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dev Hedge Fonu, APE Değil: Bu Altcoin’i Silip Süpürüyor! 1

Zhu’nun açıklamalarından sonra kripto paralarının büyük bir kısmını borsalara göndermeye devam eden firma, daha sonra iki saat içinde 77.477 ETH olmak üzere iki gün içinde 91.477 ETH’nin (yaklaşık 400 milyon USD) Binance FTX ve Coinbase’den firmanın cüzdanına geri aktararak, çantalarını boşaltma planından vazgeçti. Ayrıca, kripto paraları borsalara gönderdikten saatler sonra firma, önemli bir kar elde etti ve sonra kripto paraları tutma kararının alındığı ortaya çıktı.

Geri çekilmeye yanıt olarak Zhu, “ETH, katman-1’e yeni gelenler için hala kullanılamaz” olmasına rağmen “herhangi bir panik satışı için hala sert teklif vereceğini” ve “daha fazlasının geleceğini” belirten bir tweet’te yorum yaptı. Ayrıca bir takip tweetinde, L2 geliştirme topluluğunun ağı ölçeklendirme çabalarına saygı duyduğunu belirtti.

Bununla birlikte, piyasada oldukça aktif olan Three Arrows Capital, son üç ayda tanık olunanlardan farklı olarak minimum satışla Ethereum zulasını ekliyor gibi görünüyor. Yazı yazılırken altcoin son 24 saat içinde %3,19 artışla 3.019 dolardan işlem görüyordu. Analistlere göre 3.500 doları şimdiye kadarki en büyük direnç olarak görünüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap