Dev Güney Kore Borsasından Bu Altcoin’e Dayanak: Fiyat Sıçradı!

Dev Güney Kore Borsasından Bu Altcoin’e Dayanak: Fiyat Sıçradı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Dev Güney Kore Borsasından Bu Altcoin’e Dayanak: Fiyat Sıçradı!

Güney Kore’nin önde gelen kripto para borsası Upbit, piyasasına CyberConnect (CYBER) altcoin projesinin eklendiğini doğrulayan resmi bir duyuru yaptı. Entegrasyonun 22 Ağustos 2023’te hayata geçmesi ve borsanın sunduğu hizmetlerin genişletilmesinde değerli bir adım atılması planlanıyor. İşte detaylar…

Upbit’ten tanınan altcoin için duyuru geldi

CYBER token için para yatırma takviyesi, duyurudan sonraki sırf üç saat içinde kullanıma sunulacak. Fakat Upbit, şu anda sırf Ethereum ağından para yatırma süreçlerinin destekleneceğini belirtti. Bu nedenle, kullanıcıları öbür ağlardan CYBER token göndermekten kaçınmaya çağırdı. CYBER token alım satımının da bugün başlaması planlanıyor. Bilhassa, alım satım başladıktan sonraki birinci beş dakika içinde alım buyruklarına kısıtlamalar getirilirken, satış buyrukları CoinMarketCap’te 0,0001785 BTC olan bir evvelki günün kapanış fiyatının -%10’unun altındaki fiyatlarla sonlandırılacak. Ayrıyeten, hem piyasa fiyatı hem de limit buyrukları, süreç başladıktan sonra yaklaşık bir saat boyunca birinci kısıtlamalarla karşı karşıya kalacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dev Güney Kore Borsasından Bu Altcoin’e Dayanak: Fiyat Sıçradı! 1

Upbit, sıkıntısız bir listeleme süreci sağlamak için proaktif tedbirler aldı. Borsa, bilhassa ticaretin birinci birkaç dakikasında bu kısıtlamalara uymanın kıymetini vurguladı. Bu temkinli yaklaşım, traderlar için olumsuz sonuçlara yol açabilecek potansiyel süratli piyasa dalgalanmalarını azaltmayı amaçlamaktadır. CYBER’ın Upbit’te listelenmesi, daha evvel borsada listelenen ve emsal bir formda Binance’in Launchpool projesi olan Sei’yi (SEI) takip ediyor. Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere bu listeleme, geçtiğimiz haftalarda gerçekleşti

CYBER fiyatı sıçrama yaşadı

Upbit’in duyurusu üzerine CoinGecko bilgileri, CYBER tokeninin anlık bir artışla 5,45 dolara yükseldiğini ve evvelki düzeyi olan 4,87 dolardan %12’lik bir artış gösterdiğini ortaya koydu. Fakat, token’ın fiyatı daha sonra %17’ye varan keskin bir düşüş yaşadı. Bu yazının yazıldığı sırada CYBER token 4,57 dolardan süreç görüyor. CYBER token’ın ardındaki proje olan CyberConnect, web3 toplumsal ağ kavramına öncülük ediyor. CyberConnect, merkezi olmayan ve birleştirilebilir bir protokolden yararlanarak geliştiricilere, kullanıcıların dijital kimliklerini, içeriklerini, kontaklarını ve para kazanmalarını denetim altına alan toplumsal uygulamalar oluşturma yetkisi veriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dev Güney Kore Borsasından Bu Altcoin’e Dayanak: Fiyat Sıçradı! 2

Projenin kapsayıcı vizyonu, toplumsal ağı tekrar şekillendirmek ve kıymetin direkt yaratıcılar ile izleyicileri ortasında ortacılar olmadan akmasını sağlamaktır. Bu yaklaşım, platformların içerik oluşturucular ve kullanıcılar ortasındaki etkileşimlerden kıymet elde ettiği klasik modele karşıdır. CyberConnect, daha adil ve kapsayıcı bir dijital ortam sunarak, merkezi kuruluşların sömürücü sansür ve moderasyonuna karşı müdafaa sağlamayı amaçlamaktadır. İçerik oluşturucular için CyberConnect, içerikten para kazanmak ve toplulukları kendi koşullarına nazaran geliştirmek için bir platform sunmakta. Kuşkulu teşviklere sahip merkezi platformların bilakis, CyberConnect’in çerçevesi, influencer’ların ve sanatkarların dijital koleksiyonlar üzere yenilikçi özellikleri kullanarak hayranlarıyla etkileşim kurmasına imkan tanır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap