Dev Borsa, Bu 10 Altcoin İçin Delist Duyurusu Yaptı!

Dev Borsa, Bu 10 Altcoin İçin Delist Duyurusu Yaptı!

Paylaş
BTC Piyasası: Dev Borsa, Bu 10 Altcoin İçin Delist Duyurusu Yaptı!

Önde gelen bir kripto para borsası olan OKX, güçlü bir spot ticaret ekosistemini sürdürmek hedefiyle, platformun listeleme kriterlerini karşılamayan birkaç altcoin çiftinin listeden çıkarıldığını duyurdu. İşte detaylar…

OKX, kimi altcoin çiftlerini delist ediyor

Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere, ticaret için çok çeşitli altcoinler sunan OKX, yeni bir duyuru paylaştı.  Birkaç altcoin çiftinin delist edileceğini açıkladı. Karar, listelenen tüm süreç çiftlerinin performansının dikkatle izlenmesi ve kullanıcılardan gelen geri bildirimlerin ve OKX Token Listeden Çıkarma/Gizleme Kılavuzunun dikkate alınmasının akabinde geldi. Etkilenen süreç çiftleri ortasında TRUE/USDT, LOON/USDT, WING/USDT, TAI/USDT, EC/USDT, RFUEL/USDT, KCASH/USDT, MCO/USDT, LDN/USDT ve APIX/USDT bulunmakta. Listeden çıkarma sürecinin 10 Ağustos 2023 tarihinde TSİ 11:00 ile 11:30 ortasında gerçekleşmesi planlanıyor. OKX, bu süreç çiftleriyle ilgili açık buyrukları olan kullanıcılara, listeden çıkarma süreci başlamadan evvel bunları iptal etmelerini tavsiye eder.

Bu buyrukların iptal edilmemesi, sistem tarafından otomatik olarak iptal edilmesine yol açabilir. Bu da 1-3 iş günü sürebilir. Listeden çıkarma süreci tamamlandıktan sonra kullanıcılar varlıklarını “Varlıklar > Fonlama > Listeden çıkarılamayan varlıklar” kısmında bulabilirler. Listeden çıkarma prosedürünün bir modülü olarak OKX, 31 Temmuz 2023 tarihinde TSİ 11:00’den itibaren etkilenen tokenların (TRUE, LOON, WING, TAI, EC, RFUEL, KCASH, MCO, LDN ve APIX) para yatırma süreçlerini askıya aldı. Kullanıcılar, rastgele bir rahatsızlıktan kaçınmak için varlıklarını derhal yönetmeye teşvik edilmekte.

Kullanıcılar, Ekim’e kadar coinleri çekebiliyor

Ayrıca OKX, 10 Ekim 2023 tarihinde TSİ 11:00’de itibaren kelam konusu tokenlerin çekilmesini askıya alacaktır. Kullanıcılar, varlıklarını verilen vakit dilimi içinde yönetmek için gerekli tedbirleri almaya teşvik edilmekte.  OKX, duyurusunda kullanıcılarına, platformda sağlıklı bir ticaret ortamı sağlamak için listeden çıkarma ve gizleme düzeneğinin daima olarak gözden geçirileceği ve gerektiği biçimde uygulanacağı konusunda teminat verdi. Borsa, tüm kullanıcıları için inançlı ve verimli bir ticaret tecrübesi sağlamaya kararlı olduğunu söylüyor.

BTC Piyasası: Dev Borsa, Bu 10 Altcoin İçin Delist Duyurusu Yaptı! 1

Kripto borsaları, muhakkak süreç çiftlerini çeşitli nedenlerle listeden çıkarır ve bunların tümü kullanıcıları için sağlıklı ve sağlam bir ticaret ortamı sağlamayı hedefler. Bunlar ortasında düşük ticaret hacmi, arz eksikliği üzere faktörler yer alır. Kullanıcıların, varlıklarını aktif bir formda yönetmek için listeden çıkarmaların gerisindeki nedenlerin farkında olmaları ve borsadan gelen güncellemeler hakkında bilgi sahibi olmaları kıymetlidir. Buna ek olarak, kullanıcılar rastgele bir kripto paraya yatırım yapmadan evvel, delist ile alakalı mümkün riskleri azaltmak için kapsamlı bir araştırma ve durum tespiti yapmalıdır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap