Dev Banka, Bu Metaverse Coin’le El Sıkıştı: Merkez Açılıyor!

Dev Banka, Bu Metaverse Coin’le El Sıkıştı: Merkez Açılıyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Dev Banka, Bu Metaverse Coin’le El Sıkıştı: Merkez Açılıyor!

Tayland’ın en büyük bankası, internetin hala şekillenmekte olan bir versiyonunda merkez kurma planlarını açıklayan bir departman ile metaverse coin çılgınlığından yararlanmak isteyen en son kurum oldu.

SCB 10X, Sandbox’ta genel merkez açıyor

Siam Commercial Bank’ın teknoloji girişimlerine yaptığı yatırımları denetleyen SCB 10X Co, Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Blockchain tabanlı bir metaverse platformu olan The Sandbox’ta bir genel merkez geliştiren küresel ilk bankacılık grubu kuruluşu olacak. Sanal dünyanın, bu yılın dördüncü çeyreğine kadar halka açık ziyaretler için hazır olması planlanıyor. SCB 10X’in fiziksel merkez ofisi Bangkok’ta.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dev Banka, Bu Metaverse Coin’le El Sıkıştı: Merkez Açılıyor! 1

Siam Commercial, metaverse coin piyasasına girmek için HSBC Holdings ve JPMorgan Chase’e katıldı. Yine de, savunucuların sanal veya artırılmış gerçeklik gözlükleriyle erişime uygun, internetin daha sürükleyici bir versiyonu olarak tasavvur ettikleri metaverse bir mağaza kurmaktan ne gibi somut faydaların geleceği net değil. SCB 10X’in sanal merkezi, iş ortaklarının faaliyetler ve projeler üzerinde işbirliği yapması için bir alan ve yerel sanatçıları, NFT token pazar yeri ve galeri aracılığıyla desteklemek için bir merkez de dahil olmak üzere üç hizmet bölgesinden oluşacak. Siam Commercial, web sitesine göre, teknoloji yenilikleri ve yatırımları yoluyla büyümeyi artırmanın “ay misyonu” olarak adlandırdığı şeyle 2020’de SCB 10X’i kurdu.

Metaverse coin fiyatı Mart zirvesini aştı

The Sandbox, kullanıcıların bir oyun biçiminde varlıklar oluşturmasına, inşa etmesine, satın almasına ve satmasına olanak tanıyan Ethereum Blockchain tabanlı bir sanal dünya. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, SAND token fiyatı, bugün %6’dan fazla değer kazandı ve 3.62 dolar işlem görüyor. Mart ayının en yüksek seviyesi 3,5 dolar, Bitcoin’in 47 bin doları aştığı zaman diliminde güçlü bir şekilde kırıldı. Ancak, SAND’ın ATH seviyesi 8.44 dolar ve henüz bu fiyatın %57.23 altında işlem görüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dev Banka, Bu Metaverse Coin’le El Sıkıştı: Merkez Açılıyor! 2

Sandbox, 4 milyar dolar piyasa değeriyle en büyük 40.kripto para birimi. Binance, Mart 2021’e kadar 7.015.941 dolarlık en büyük SAND/BUSD işlem hacmine sahip.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap