Dev Balina Onmilyonluk DOGE Satın Aldı! Neler Oluyor?

Dev Balina Onmilyonluk DOGE Satın Aldı! Neler Oluyor?

Paylaş
BTC Piyasası: Dev Balina Onmilyonluk DOGE Satın Aldı! Neler Oluyor?

Balina izleyicisi Whale Alert, geçtiğimiz saatlerde yeni bir balinanın 16 milyon dolar pahasında Dogecoin (DOGE) satın aldığını bildirdi. Bu satın alımın büyüklüğü fiyat artışı üzerine spekülasyonları körüklüyor.

Bu balina Robinhood’dan 16 milyon dolarlık DOGE topladı

Blockchain izleme ve analitik platformu Whale Alert, geçtiğimiz saatlerde şaşırtan bir DOGE transferini duyurdu. Rapora nazaran yeni bir anonim balina, kripto borsası Robinhood üzerinden 16 milyon dolarlık DOGE topladı. Balina bu süreçte 253.419.377 DOGE elde etti. Transfer, Dogecoin’in piyasadaki dalgalanmalara karşı ne kadar sağlam olduğunu vurguluyor.

Boğa sinyalimi ?

Son satın alımlar, Dogecoin’in piyasa hassaslığına meydan okuma ve boğa başlatma kapasitesini ortaya koydu. Bunun öncesinde Robinhood, toplam sirkülasyondaki arzın dörtte birinden fazlasını oluşturan DOGE rezervlerini kıymetli ölçüde artırdı. Fakat borsa, geçen yıla nazaran değerli kayıplar ve 2023 yılına kadar kullanıcı tabanında azalma ile zorluklar yaşadı. 16 milyon dolarlık satın alımın nedeni belirsizliğini korurken, DOGE fiyatı piyasa genelinden bağımsız yeşilde hareket ediyor.

BTC Piyasası: Dev Balina Onmilyonluk DOGE Satın Aldı! Neler Oluyor? 1

Shiba Inu’da balinaların radarında

DOGE akabinde Shiba Inu yatırımcıları olumlu haberleri aldı. Shiba Inu takımı, yeni bir güncellemeyi resmi X hesapları üzerinden paylaştı. Baş geliştirici Shytoshi Kusama, Blockchain’in süreksiz dahili test için tekrar başlatıldığını ve âlâ performans gösterdiğini kaydetti. Güncellemeye nazaran, grup artık test edilecek ve halka açıklanacak çeşitli yaklaşımlarla ölçeği büyütmeye odaklanıyor. Kusama’nın açıklamalarına nazaran:

Şimdi, bu basamak tamamlandıktan sonra, çeşitli biçimlerde ölçeklendiriyoruz, tekrar test ediyoruz ve bunu herkese açık hale getiriyoruz.

Shiba Inu ve Alchemy ortaklığı

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere Shiba Inu, bugün Alchemy grubu ile işbirliğini duyurdu. Rapora nazaran Alchemy grubu, Shibarium operasyonlarını etkileyici bir halde %1500 oranında ölçeklendirdi. Shiba Inu baş geliştiricisi, merkezi olmayan takımlar ve doğrulayıcılarla başarılı bir halde çalıştıklarını da vurguladı. Kusama’ya nazaran sonuç, Shibarium sunucu altyapısının yüksek kaliteli bir metal altyapı kullanılarak %1. 500 oranında ölçeklendirilmesi olacak. Bu da DOGE ile rekabetinde SHIB’i hayli güçlendiriyor. DOGE ve SHIB şu anda piyasa bedeline nazaran birinci 20 ortasında pozisyonlarını koruyor.

Ayrıca, grup tarafından ele alınan kıymetli bir zorluk, trafikte beklenen artışı yönetmektir. Beklenen trafik için bir kıyaslama oluşturuldu. Bu da birden çok Blockchain uzmanıyla işbirliğine yol açtı. Hedef, gelen aktiflik artışını tesirli bir formda destekleyebilecek ve yönetebilecek ek protokoller geliştirmektir. Kusama, bilhassa grup Blockchain’in kapasitesinin coşkulu talebi karşılamasını sağlamaya çalışırken, daima dayanak ve dayanıklılıkları için ShibArmy’ye büyük şükranlarını lisana getirdi. DOGE ise bu mevzuda farklı alanlarda ilerliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap