Dev Balina, Binance Borsasından Bu Altcoin’i Cüzdanına Çekti!

Dev Balina, Binance Borsasından Bu Altcoin’i Cüzdanına Çekti!

Paylaş
BTC Piyasası: Dev Balina, Binance Borsasından Bu Altcoin’i Cüzdanına Çekti!

Kripto para piyasası hareketli geçen Ağustos sonunun akabinde tekrar durulsa da balinalar büyük süreçler yapmaya devam ediyor. Blockchain takipçisi Lookonchain, X hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlar ile balinaların hangi altcoin ünitelerine ilgi gösterdiğini gözler önüne seriyor.

Lookonchain’in saatler evvel yaptığı paylaşıma nazaran büyük bir altcoin yatırımcısı Binance üzerinden büyük ölçüde Ethereum (ETH) satın aldı. Balina, bu sabah saatlerinde 15.8 milyon $ kıymetinde 9.689 adet tokeni kendi cüzdanına çekti.

Dev yatırımcının tek atağı bu sabah saatleriyle hudutlu kalmadı. Lookonchain, birebir hesabın Salı gününde de büyük bir altcoin alımı yaptığını tespit etti. Datalara nazaran kripto balinası toplamda 19.508 adet Ethereum’u Binance borsasında satın alıp kendi cüzdan adresine aktardı.

Böylelikle balinanın toplam süreç hacmi yaklaşık 32 milyon dolar oldu. Lookonchain paylaşımında, ETH balinasının “dipten alım yaptığı” biçiminde yorum yaptı.

Ethereum Fiyatı

Piyasa bedeli en büyük altcoin (stablecoinler hariç) Ethereum, son vakitlerde Bitcoin’den pek ayrışma göstermiyor.

BTC Piyasası: Dev Balina, Binance Borsasından Bu Altcoin’i Cüzdanına Çekti! 1

ETH uzun müddettir 1.629$ takviye düzeyinin üzerinde kalmaya çalışıyor. Altcoin balinası bu düzeyin aşağı kırılmayacağına inanıp alım yapmış üzere görünüyor. Bilhassa 1.600$’ın altında gelecek olan arka arda 4 saatlik kapanışlar fiyatı daha da aşağıya çekebilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap