Deneyimli Analistler İşaret Etti: Bu 5 Altcoin Harika!

Deneyimli Analistler İşaret Etti: Bu 5 Altcoin Harika!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Deneyimli Analistler İşaret Etti: Bu 5 Altcoin Harika!

Kripto para piyasası güçlü bir yükselişe geçti. Bu yükselişi daha çok önder kripto para Bitcoin domine ediyor. Bununla birlikte, altcoin projeleri de güç belirtileri gösteriyor. Moustache takma isimli analist, son tahlilinde, altcoinler için büyük bir boğa koşusunun ‘henüz çok başında olduğumuzu’ söylüyor. Deneyimli analistlere nazaran bu 5 altcoin 2023’ün son ayında olağanüstü alımlar.

İlk sırada Cardano (ADA) var

Özellikle, Cardano (ADA) son birkaç ayda daima olarak ilerleme kaydetti. Ayrıyeten, kripto analisti Ali Martinez’in müşahedelerine nazaran, 100.000 dolar üzerindeki ADA süreçlerindeki son artış, kurumsal yatırımcıların ve balinaların artan ilgisini gösteriyor. Bu da tipik olarak fiyat artışlarından evvel geldi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Deneyimli Analistler İşaret Etti: Bu 5 Altcoin Harika! 1Cardano büyük süreçler. Kaynak: Ali Martinez

Bu ortada, ADA yazı sırasında 0,405 dolardan el değiştiriyordu. Altcoin, gün içinde %3,16’lık bir artış gösterdi. Ayrıyeten, geçtiğimiz hafta %6,35 ve geçtiğimiz ay %24,69 oranında ilerleme kaydetti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Deneyimli Analistler İşaret Etti: Bu 5 Altcoin Harika! 2ADA 30 günlük fiyat grafiği

İkinci sırada önder altcoin Ethereum (ETH) geliyor

Aynı vakitte Ali Martinez, bir sonraki amacının 3.500 dolar olabileceğini düşünerek mevcut devri Ethereum (ETH) için “en değerli satın alma anı” olarak tanımlıyor. Dahası, kripto tahlil platformu Santiment’e nazaran, açık faiz ve long konumlar arttıkça FOMO belirtileri görülüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Deneyimli Analistler İşaret Etti: Bu 5 Altcoin Harika! 3Ethereum açık faiz ve long konumlar. Kaynak: Santiment

Son datalara nazaran Ethereum şu anda 2,245.62 dolardan süreç görüyor. Bu fiyat, başkan altcoin için son 24 saatte %3.69’luk bir çıkarı gösteriyor. Ayrıyeten, evvelki yedi günde %10.77’lik bir artışı yansıtıyor. Aylık grafikte ise %22.07’lik daha değerli bir yarara işaret ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Deneyimli Analistler İşaret Etti: Bu 5 Altcoin Harika! 4Ethereum 30 günlük fiyat grafiği

Popüler meme coin’i Dogecoin (DOGE) de listede

Analist, özgün meme coin’i Dogecoin’e (DOGE) de listede yer veriyor. DOGE, kısa mühlet evvel Ali Martinez’in daha evvel tanımladığı yükselişinin devam etmesinin önündeki büyük mahzuru aştı. Ayrıyeten Crypto Tony, DOGE’nin fiyatını neredeyse iki katına çıkarması için kapıları açacağını ve 0,14 dolarlık bir amaca ilerleyeceğini söylüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Deneyimli Analistler İşaret Etti: Bu 5 Altcoin Harika! 5Dogecoin fiyat tahlili. Kaynak: Crypto Tony

Şu anda Dogecoin, 0.0879 dolar düzeyinde el değiştiriyor. Altcoin günlük grafikte %4,10’luk bir ilerleme gösterdi. Ayrıyeten, haftalık %11,28’lik bir çıkar ve ay boyunca %27,91’lik bir artış kaydetti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Deneyimli Analistler İşaret Etti: Bu 5 Altcoin Harika! 6Dogecoin 30 günlük fiyat grafiği.

Analistler tanınan altcoin Solana’yı (SOL) unutmuyor

Yatırımcıların sirkülasyondaki SOL’un %93’ünden fazlasını (Kasım ayında %63 artışla) stake ediyor olması dikkatleri çekiyor. Bu yatırımcıların, protokole likiditelerini uzun vadede kilitleyecek kadar güvendiklerini gösteriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Deneyimli Analistler İşaret Etti: Bu 5 Altcoin Harika! 7Solana 2 Aralık’ta dataları paylaştı. Kaynak: StakingRewards

Fiyat açısından, Solana yazı sırasında 60,77 dolardan el değiştiriyordu. Bu da altcoin için gün içinde %4,18’lik bir kayba işaret ediyor. Lakin, SOL geçen hafta %10,42 ve geçen ay %45,81’lik bir artış gösterdi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Deneyimli Analistler İşaret Etti: Bu 5 Altcoin Harika! 8Solana 30 günlük fiyat grafiği.

Listenin son sırasında Chainlink (LINK) var

Analiz platformu The DeFi Edge’in uzmanlarına nazaran, Chainlink (LINK) Kasım ayının son iki haftasında en çok satın alınan altcoin oldu. Ali Martinez, LINK’in balina süreçlerinde yılın en büyük artışını kaydetmesine dikkat çekiyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Deneyimli Analistler İşaret Etti: Bu 5 Altcoin Harika! 9LINK balina süreçleri. Kaynak: Ali Martinez

Şu anda, altcoin fiyatı 15,74 dolara ulaştı. Bu da son 24 saatte %1,39’luk bir düşüşü temsil ediyor. Bununla birlikte, LINK haftalık bazda %10,34’lük bir artış kaydetti. Ayrıyeten, aylık grafiğinde %39’luk daha kıymetli bir ilerleme kaydetti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Deneyimli Analistler İşaret Etti: Bu 5 Altcoin Harika! 10Chainlink 30 günlük fiyat grafiği.

Makaledeki görüşler ve kestirimler analistlere ilişkin olup, katiyen yatırım tavsiyesi değildir. Btcpiyasasi.com olarak yatırım yapmadan evvel kesinlikle kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap