Deneyimli Analist, Ocak’ta Yükselebilecek 5 Altcoin’i Açıkladı!

Deneyimli Analist, Ocak’ta Yükselebilecek 5 Altcoin’i Açıkladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Deneyimli Analist, Ocak’ta Yükselebilecek 5 Altcoin’i Açıkladı!

Piyasa bu günlerde kırmızı ve bazı analistler yükselecek altcoin projelerini aktarıyor. Kriptokoin.com olarak bir kripto para yatırımcısı olan Lark Davis’in radarınıza almanız gerektiğini düşündüğü altcoin’leri paylaşıyor olacağız. Ancak bunun yalnızca analistin görüşü olduğunu belirtmekte fayda var.

Lark Davis, bu altcoin projelerinin yükseleceğini düşünüyor

  • Terra (LUNA): Analistin radarındaki ilk altcoin Terra (LUNA). Bu blockchain protokolü, fiyat istikrarlı küresel ödeme sistemlerine güç sağlamak için fiat sabitli stablecoin’ler kullanır. Analiste göre Terra ekosistemine çok fazla ilgi geliyor. Ancak en önemli şey, stablecoin’in DeFi genelinde kabul alması. Stablecoin’ler yükseldiğinde, daha fazla benimseme olacağına ve LUNA’nın fiyatının yükseleceğine dikkat çekiyor.
  • Chainlink (LINK): Analiste göre bahsedilmesi gereken ikinci altcoin Chainlink (LINK). Chainlink, Blockchain’lerin harici veri beslemeleri, olaylar ve ödeme yöntemleriyle güvenli bir şekilde etkileşime girmesine izin vererek, karmaşık akıllı sözleşmelerin baskın dijital sözleşme biçimi haline gelmesi için ihtiyaç duyduğu kritik zincir dışı bilgileri sağlar. Şu anda 700’den fazla oracle ağı ile, binden fazla projeyi destekliyor. Analiste göre, muhtemelen bunun iki katına çıkacağını göreceğiz.
BTC Piyasası: Deneyimli Analist, Ocak’ta Yükselebilecek 5 Altcoin’i Açıkladı! 1
  • Solice (SLC): Üçüncü coin ise Solice (SLC). Solice, Solana Blockchain’inde bir VR metaverse’dir. Solice, farklı donanım, yazılım ve işletim sistemlerinin engelini ortadan kaldıran birden çok platformu destekler. Sonuç olarak, insanlar arkadaşlarını ve ailelerini davet edebilir ve onlarla etkileşim kurabilir, Davis’e göre bu da kullanıcı tabanının katlanarak büyüme potansiyelini artırır.
  • Curve (CRV): Bahsedilecek bir sonraki altcoin, Curve (CRV). Analiste göre Ocak 2020’de piyasaya sürülen Curve, artık DeFi fenomeni ile eş anlamlıdır ve 2020’nin ikinci yarısında önemli bir büyüme kaydetti. Analist, “Bu token için çok büyük bir talep var. Bu tokenları daha geniş portföylerimizde yedek varlıklar olarak almaya başlayacağız,” ifadelerini kullanıyor.
  • Acala (ACA): Listedeki son altcoin ise Acala (ACA). ACA, Polkadot’un DeFi merkezine güç sağlayan yardımcı program tokenıdır. Ağ node’larını mesajları izlemek ve Polkadot’a iletmek için teşvik eder. ACA yakında geliyor. Acala, Kusama ağında bir token lansmanı yaptı, Acala Kusama versiyonuna Karura (KAR) deniyor. Analiste göre bu, aynı zamanda ACA’nın fiyatını da artıracaktır.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap