Deneyimli Analist, Fırlamasını Beklediği 5 Altcoin’i Duyurdu!

Deneyimli Analist, Fırlamasını Beklediği 5 Altcoin’i Duyurdu!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Deneyimli Analist, Fırlamasını Beklediği 5 Altcoin’i Duyurdu!

Kripto paraya odaklanan bir Youtube kanalı olan Cheeky Crypto, 2022’de portföy geliştirmek ve “büyük kârlar elde etmek için” başvurulabilecek 5 altcoin projesinden bahsetti. Kriptokoin.com olarak analistin listesini paylaşmadan önce, bunların yalnızca bir tahmin olduğunu belirtmek isteriz. İşte detaylar…

Analist, bu 5 altcoin projesi için iyimser

  • Cosmos (ATOM): Analistin bahsettiği ilk altcoin Cosmos (ATOM) oldu. Cosmos, Blockchain endüstrisinin karşılaştığı “en zor problemlerden” bazılarını çözen bir proje olarak kendini gösteriyor. Bağlı Blockchain’ler oluşan bir ekosistem sunarak, Bitcoin tarafından kullanılanlar gibi “yavaş, pahalı, ölçeklenemez ve çevreye zararlı” PoW protokollerine karşı bir panzehir sunmayı amaçlıyor. Analiste göre ATOM, piyasanın mevcut durumu nedeniyle geri çekilse de her şey yoluna girdiğinde, sıçrama yaşayabilir.
Ulaş Utku Bozdoğan: Deneyimli Analist, Fırlamasını Beklediği 5 Altcoin’i Duyurdu! 1
  • Gala Games (GALA): Listedeki ikinci altcoin ise Gala Games (GALA). Proje, Blockchain teknolojisinin yardımıyla oyunculara oyunların ve oyun içi varlıkların kontrolünü vererek yaratıcı düşünceyi oyun alanına yeniden sokmayı planlıyor. Analist, projeye Snoop Dogg gibi isimlerin destek verdiğini söyleyerek, üzerinde araştırma yapılabilecek ve gelecekte büyük kârlar elde edilebilecek bir coin olarak adlandırıyor.
  • Near Protocol (NEAR):  Listede bahsedilecek üçüncü altcoin Near Protocol (NEAR). NEAR Protocol, topluluk tarafından işletilen bir bulut bilgi işlem platformu olarak tasarlanmış ve düşük işlem hızları, düşük verim ve zayıf birlikte çalışabilirlik gibi rakip Blockchain’leri tıkayan bazı sınırlamaları ortadan kaldıran layer-1 Blockchain’dir.
Ulaş Utku Bozdoğan: Deneyimli Analist, Fırlamasını Beklediği 5 Altcoin’i Duyurdu! 2
  • VeChain (VET):  VeChain, tıptan enerjiye, yiyecek ve içecekten sürdürülebilirlik ve SDG hedeflerine kadar birçok küresel endüstri için büyük veri engellerini çözen bir ekosistem oluşturmak için dağıtık yönetim ve Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojilerini kullanmayı hedefliyor. Analiste göre VeChain, kullanıcılarına çoğuna Blockchain aracılığıyla gerçek işlemler sunuyor. Bu nedenle sıçrama yapabilir.
  • Harmony (ONE): Harmony, merkezi olmayan uygulamaların (DApp’ler) oluşturulmasını ve kullanılmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir Blockchain platformudur. Ağ, merkezi olmayan uygulamaların çalışma şeklini yenilemeyi amaçlıyor. Bu altcoin önemli ölçüde geri çekildi, ancak ekosisteme eklenen daha fazla proje görüyoruz. Analiste göre bu durum, topluluğun gerçekten meşgul olduğu bir proje olduğunu gösteriyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap