Deneyimli Analist: Bu 2 Altcoin Koparma Rallilerine Hazırlanıyor!

Deneyimli Analist: Bu 2 Altcoin Koparma Rallilerine Hazırlanıyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Deneyimli Analist: Bu 2 Altcoin Koparma Rallilerine Hazırlanıyor!

Kripto para piyasası yeni bir ivme yakaladı. Başkan kripto para Bitcoin, 40 bin dolar sonuna dayanırken, birden fazla altcoin de güç gösteriyor. Bu ortamda geniş takipçi kitlesine sahip bir kripto analisti, Ethereum ve Chainlink’in üst istikametli daha fazla harekete şahit olmaya hazırlandığını söylüyor.

Analist: Başkan altcoin bu sefer hakikaten yapmaya hazır!

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, hafta sonu olmasına karşın piyasadaki hareketlilik devam ediyor. Bitcoin, bir geri çekilmenin akabinde yeni bir atılımla 40 bin dolar hududa yaklaştı. Önde gelen birden fazla altcoin de yeşil bölgenin derinliklerine ilerliyor. Bu müspet havanın hakim olduğu ortamda ‘Inmortal’ takma isimli analist, son iddialarını paylaştı. Analist, Ethereum’un dört saatlik grafikte bir üçgen formasyonundan çıktığını söylüyor. Bu bağlamda Inmortal’a nazaran, kırılma muhtemelen bu sefer devam edecek. Analist, “ETH bunu yapmaya hazır. Bu sefer hakikaten yapacak!” diyor.

BTC Piyasası: Deneyimli Analist: Bu 2 Altcoin Koparma Rallilerine Hazırlanıyor! 1Kaynak: Inmortal

Bu ortada, yazı sırasında Ethereum, son 24 saatte %3,63 artışla 2.162 dolardan süreç görüyordu. Başkan altcoin, haftalık grafiğinde ise %3,56 yarar elde etti. Bunun yanında ETH fiyatı, aylık grafiğinde %20’nin üzerinde artış kaydetti.

Inmortal’a nazaran LINK 17 dolara ulaşmaya hazır

Analist, daha sonra merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’e bakıyor. Inmortal, LINK’in yükselen üçgen formasyonundan çıktığını söylüyor. Ayrıyeten, 17,00 dolar gayesine ulaşmaya hazır olduğunu belirtiyor. Bu doğrultuda analist, “Biz Gucci’yiz. İtmeye devam edin.” diyerek görüşlerini söz ediyor.

BTC Piyasası: Deneyimli Analist: Bu 2 Altcoin Koparma Rallilerine Hazırlanıyor! 2Kaynak: Inmortal

Bu ortada, yazı sırasında LINK, geçtiğimiz gün %2’nin üzerinde bir artışla 15,98 dolardan el değiştiriyordu. Altcoin, haftalık grafiğinde ise %5,44 artış kaydetti. Bunun yanında LINK, aylık vakit diliminde %45’in üzerinde çıkar elde etti.

Analist: Bitcoin’i short’lamak uygun bir fikir değil!

Inmortal, son olarak başkan kripto para Bitcoin’e (BTC) göz atıyor. Analisti, BTC’nin arka arda yükseliş-düşüş kurulumları yazdırdıktan sonra son bir buçuk ayda güçlü bir yükseliş trendini sürdürmeyi başardığını söylüyor. Buradan hareketle Inmortal, şu değerlendirmesini paylaşıyor:

Bitcoin’i short’lamak güzel bir fikir değil. Son 45 gün içinde açılan tüm short’lar ya stop’landı, ya likide edildi ya da su altında kaldı. Bu ortada piyasa daha yüksek tabanlar yapmaya devam ediyor.

BTC Piyasası: Deneyimli Analist: Bu 2 Altcoin Koparma Rallilerine Hazırlanıyor! 3Kaynak: Inmortal

Bu ortada, yazının sırasında Bitcoin son 24 saatte %2’nin üzerinde artışla 39.558 dolardan süreç görüyordu. BTC, aylık grafiğinde ise %15’in üzerinde yükseliş kaydetti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap