Deneyimli Analist, Alacağı Altcoin’leri ve Giriş Düzeylerini Paylaştı!

Deneyimli Analist, Alacağı Altcoin’leri ve Giriş Düzeylerini Paylaştı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Deneyimli Analist, Alacağı Altcoin’leri ve Giriş Düzeylerini Paylaştı!

Üst düzey bir analist, olan Altcoin Sherpa, yeni bir Youtube videosunda, pazara potansiyel giriş noktaları açısından beş popüler altcoin varlığına bakıyor. Analistin listesinde THORChain (RUNE), Terra (LUNA), Algorand (ALGO), The Graph (GRT) ve Kyber Network Crystal (KNC) yer alıyor. İşte detaylar…

Altcoin Sherpa RUNE, LUNA’da bu seviyelere dikkat çekti

Altcoin Sherpa, THORChain (RUNE) etrafındaki işlem hacmini beğendiğini ancak yeni bir pozisyon almadan önce fiyat düşüşünü beklemeyi planladığını söyledi. Analist, “Çılgın bir hacim geliyor. Ekim’den bu yana en yüksek hacim görüldü,” ifadelerini kullandı. Ayrıca 200 günlük hareketli üstel ortalamanın aşıldığını, uzun süredir destek/direnç görevi gören 6.50 doların da geçildiğine dikkat çekti. Sıradaki direnç seviyesi olarak 8.50 doların görülebileceğini aktaran analist, piyasaya giriş için geri çekilmeyi beklemenin daha iyi olabileceğini, dipten satın alımın düşünülmesi gerektiğini vurguluyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Deneyimli Analist, Alacağı Altcoin’leri ve Giriş Düzeylerini Paylaştı! 1

Analist,  Terra’ya (LUNA) geçerek, altcoin’in hem yakın hem de uzun vadede iyi göründüğünü düşünüyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere LUNA, piyasanın geri kalanına kıyasla kısa vadede yükseliş gösteren birkaç kriptodan biri oldu. Yine de analist, LUNA’nın “ilginç bir direnç alanında” olduğunu belirtiyor ve 100 dolarlık alanda çift tepe noktasına ulaşıldığını, bunun psikolojik bir alan olduğunu söylüyor.

KNC, GRT, ALGO’da neler var?

Sherpa’nın izleme listesinde bir sonraki coin Kyber Network Crystal (KNC) oldu. Trader, pazarın çoğu konsolide olurken KNC’nin kendini tuttuğunu gözlemliyor. KNC’nin uzun süredir radarında olduğunu belirtiyor. Ancak 3.50-4 doların çok tehlikeli bir bölge olduğunu, söz konusu seviyenin 2021’in başlarındaki büyük tedarik bölgesi olarak görüldüğünü belirtiyor.

Analist The Graph’ı (GRT) da inceleyerek satış hacminin geçen Ekim’den bu yana hiç bu kadar yüksek olmadığını ve önemli bir çizgi olarak 0.28 doları vurguladığını belirtti. Bu kilit seviyenin, 2021’in başlarındaki büyük ralliden önceki son alan olduğunu belirtiyor. Söz konusu noktanın dip almak için iyi bir yer olduğuna dikkat çekiyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Deneyimli Analist, Alacağı Altcoin’leri ve Giriş Düzeylerini Paylaştı! 2

Analistin listesinde son olarak Algorand (ALGO) var. ALGO’nun son birkaç aydaki fiyat düşüşünü izledikten sonra 0.69 dolar civarındaki mevcut değerlemenin iyi bir giriş noktası olabileceğini düşünüyor. ALGO’da volatilitenin “öldüğünü”, kısa vadede satış yapıldığını düşündüğünü söylüyor. Mevcut düşük seviyelerden yüzde 10’luk bir hareketin mümkün olduğuna işaret ediyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap