Delist mi Geliyor? Binance Bu Altcoinleri Uyardı

Delist mi Geliyor? Binance Bu Altcoinleri Uyardı

Paylaş
BTC Piyasası: Delist mi Geliyor? Binance Bu Altcoinleri Uyardı

Düşük likiditeye sahip kripto projelerinin karşılaştığı zorluklara karşılık olarak Binance bir adım atıyor. Bu adımın temel bir maksadı var. Önder borsa Binance bu projeleri alım satım faaliyetlerini geliştirmeye teşvik ediyor. Mevcut ayı piyasası bu çeşit projeler için kıymetli tehditler oluşturuyor. Öbür taraftan  Binance platformunda listelenen çok sayıda projeye ulaşarak onları alım satım iştirakini artırmaya yönelik tedbirler almaya çağırdı.

Binance ve düşük sermayeli projeler

Binance’in proaktif yaklaşımı, likiditeyi destekleme yollarını keşfetmek için düşük sermayeli projelerle etkileşime geçmeyi içeriyor. Borsa çalışanı, bu projelerle görüşmeler başlatarak piyasa yapıcılarla bağları hakkında detaylar aradı. Buna ek olarak Binance, projelerin dolanımdaki tokenlerinin bir kısmını borsanın tasarruf eserlerine tahsis etme ve böylelikle varlıklarından faiz kazanma isteklerine ait sorular yöneltiyor.

BTC Piyasası: Delist mi Geliyor? Binance Bu Altcoinleri Uyardı 1

Mevcut piyasa şartlarının tesirleri, bilhassa de kâfi likiditeye sahip olmayan projeler için hayli keskin. Binance, buna bir karşılık olarak bu projeleri mümkün bir listeden çıkarılmaya karşı uyardı. Bu projelerin hayatta kalmasını ve gelişmesini desteklemek hedefiyle Binance, Binance Savings üzere tasarruf havuzlarına katkıda bulunma mümkünlüğünü önerdi.

Piyasa yapıcıların likidite sağlamadaki rolü

Kripto ticareti ekosisteminin hayati iştirakçileri olan piyasa yapıcılar, likiditenin korunmasında kilit bir rol oynar. Sorumlulukları ortasında, varlıkları belirlenen fiyatlardan satın almayı kabul etmek var. Böylelikle problemsiz borsa süreçlerini kolaylaştırmak da yer alıyor. Binance’in piyasa yapıcıların davranışlarını incelemesi, verimli bir alım satım ortamını sürdürme konusundaki kararlılığının altını çiziyor.

BTC Piyasası: Delist mi Geliyor? Binance Bu Altcoinleri Uyardı 2

Likidite meselesini çözmek için yenilikçi tahliller araştırılıyor. Binance, platformunda tasarruf havuzları kavramını tanıttı. Bu havuzlar, kullanıcılara Marjin yahut Kredi yoluyla token ödünç alma fırsatları sunuyor. Ayrıyeten mevcut piyasa ortamına likidite sağlamak için daha faal ticareti teşvik ediyor. Binance sözcüsü, bu havuzlara iştirakin gönüllülük aslına dayandığını vurguladı.

Piyasa yapan davranışına kesim genelinde odaklanma

Binance’in piyasa yapan faaliyetlerini izlemeye ve etkilemeye yönelik son eforları değerli. Bölümdeki daha geniş bir eğilimi yansıtıyor. Başka taraftan Binance de dahil olmak üzere çeşitli alım satım platformları, platformlarındaki piyasa yapan davranışlarını düzenlemek ve optimize etmek için adımlar atıyor. Dal genelindeki bu odaklanma, daha inançlı ve dirençli bir alım satım ortamı sağlamayı amaçlıyor.

BTC Piyasası: Delist mi Geliyor? Binance Bu Altcoinleri Uyardı 3

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda Binance, düşük likiditeye sahip kripto projelerini alım satım faaliyetlerini geliştirmeye teşvik etme konusunda öncülük ediyor. Öteki taraftan dal mevcut piyasa gerilemesinin yarattığı zorlukları aşmak için proaktif bir uğraşa şahit oluyor. Ayrıyeten borsanın bu projelerle olan alakası dikkat çekiyor. Buna nazaran likiditenin projeleri sürdürme ve daha geniş kripto ekosistemini güçlendirme konusundaki değerinin altını çiziyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap