Değerli Gelişme: Coinbase HOT ve Bu 11 Altcoin’i Ekliyor!

Değerli Gelişme: Coinbase HOT ve Bu 11 Altcoin’i Ekliyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Değerli Gelişme: Coinbase HOT ve Bu 11 Altcoin’i Ekliyor!

Önde gelen ABD merkezli kripto borsası Coinbase, saklama hizmetlerini Holochain (HOT) dahil bir düzine altcoin’e genişleterek gelişen dijital varlık cephaneliğine katkıda bulunuyor. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Önde gelen kripto borsası HOT dahil bir düzine altcoin listeliyor

Coinbase, Coinbase Custody tröstünün bir parçası olan büyüyen kripto para birimi listesine 12 yeni sanal varlık eklediğini açıkladı. Coinbase Custody, büyük miktarda kripto varlığı depolamak isteyen kurumsal yatırımcılar için bir saklama hizmeti sunuyor. Eklenen ilk token, kullanıcıların yatırılan kripto varlıklarından faiz almasını sağlayan merkezi olmayan bir finans (DeFi) ağı olan kripto kredi platformu Celsius Network (CEL) oldu. CEL, yazı yazarken 3,28 dolardan el değiştiriyordu.

Sırada, Singapur merkezli kripto değişim platformu Crypto.com’un yerel varlığı olan Cronos (CRO), ardından merkezi olmayan uygulama geliştirme platformu Holochain (HOT). CRO ve HOT sırasıyla 0,4521 dolar ve 0,005156 dolardan işlem görüyor. Bunları, Abracadabra.money merkezi olmayan borç verme platformunun dolara sabitlenmiş stablecoin’i Magic Internet Money (MIM) ve Ethereum tabanlı kurumsal kredi piyasası Maple Finance (MPL) takip ediyor. MIM yatay olarak 0,9891 dolardan işlem görüyor. MPL ise gün içinde %10’dan fazla artarak 46,75 doları gördükten sonra yazı sırasında 43,21 dolardan el değiştiriyordu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Değerli Gelişme: Coinbase HOT ve Bu 11 Altcoin’i Ekliyor! 1

Ardından, multi-chain merkezi olmayan bir değişim ağı olan Ethereum tabanlı token ParaSwap (PSP) ve kripto değişim platformu Binance tarafından çıkarılan bir stablecoin olan Binance USD (BUSD) geliyor. PSP, gün içinde %13 kayıpla 0,12 dolara keskin bir düşüş yaşadıktan sonra toparlandı ve yazı sırasında 0,1427 dolara yükseldi. Bir sonraki dijital varlık, kripto kredi platformu Nexo (NEXO) ve Polkadot tabanlı merkezi olmayan cross-chain fon toplama protokolü Polkastarter (POLS) olacak. NEXO ve POLS sırasıyla 2,29 dolar ve 1,45 dolardan işlem görüyor.

NEXO ve POLS’nin ardından merkezi olmayan reklamcılık kripto projesi YOUcash (YOUC) ve kullanıcıların iklim değişikliğiyle mücadele etmesini sağlayan çevre dostu bir token olan Moss Carbon Credit (MCO2) geliyor. YOUC, yazı yazarken günde %18,49 artışla 0,1132 dolardan işlem görürken, MCO2 ise yatay olarak 10,48 dolardan el değiştiriyordu.

Sonuncusu, kripto düzene sokma hizmeti Emblem’e güç veren Ethereum tabanlı token olan Circuits of Value (COVAL). COVAL, yazı yazılırken günlük bazda %1,4 artışla 0,43 dolardan işlem görüyordu.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap