Değerli Duyuru: Binance Yeni Altcoin Listeliyor!

Değerli Duyuru: Binance Yeni Altcoin Listeliyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Değerli Duyuru: Binance Yeni Altcoin Listeliyor!

Binance, First Digital USD (FDUSD) isimli yeni bir stablecoin’den bahsetti. Bu altcoinin süreç platformuna eklenmesiyle ilgili değerli bir duyuru yaptı. Lansmanın bugün, 26 Temmuz 2023’te TSİ 11:00’de gerçekleştirilmesi planlanmakta. Bu da FDUSD’yi içeren birkaç yeni spot süreç çiftinin tanıtımıyla birebir vakte denk gelecek. İşte detaylar…

Binance, yeni listeleme duyurusunu paylaştı

Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere süreç hacmiyle en büyüklerden olan Binance’ten yeni bir duyuru geldi. Kullanıcıların erişebileceği yeni spot süreç çiftleri ortasında BNB/FDUSD, FDUSD/BUSD ve FDUSD/USDT yer alıyor. Bu atılım, ticaret seçeneklerini genişletmeyi ve kullanıcılara portföy çeşitlendirmesi için daha fazla fırsat sunmayı amaçlıyor. Binance, resmi listeleme tarihinden evvel FDUSD para yatırma süreçlerini kabul etmeye başladı. Böylelikle kullanıcıların FDUSD ticareti için alım satım faaliyetlerine önde başlamasına imkan tanıdı. Lakin, kullanıcıların FDUSD çekmek için 27 Temmuz 2023 TSİ 11:00’e kadar beklemesi gerekecek.

Ulaş Utku Bozdoğan: Değerli Duyuru: Binance Yeni Altcoin Listeliyor! 1

Binance, FDUSD’nin lansmanını kutlamak için yatırımcıları heyecanlandıracak özel bir promosyon sunuyor. Tüm kullanıcılar, 26 Temmuz 2023 TSİ 11:00’de başlayacak olan promosyon periyodu boyunca bundan fayda sağlayacak. Çünkü kullanıcılar tüm FDUSD spot süreç çiftlerinde sıfır maker fiyatından yararlanacak. Bu teşvikin, ek fiyat ödemeden FDUSD alım satımına daha fazla iştiraki teşvik etmesi beklenmekte.  Dahası, Binance bu fırsattan yararlanarak sıfır yapan ve alıcı fiyatı promosyonunu USD stablecoin çiftlerini de kapsayacak biçimde genişletiyor. Tıpkı promosyon periyodu boyunca kullanıcılar, FDUSD/BUSD ve FDUSD/USDT spot ve marjin alım satım çiftlerinde sıfır maker ve taker fiyatı deneyimleyecek. Bu atılım, FDUSD ticaretinin cazibesini daha da artırıyor. Kullanıcılar için elverişli bir ticaret ortamı yaratmayı amaçlıyor.

FDUSD nedir?

First Digital USD manasına gelen FDUSD, First Digital Labs markası altında faaliyet gösteriyor. FD121 Limited tarafından çıkarılan bir stablecoin’dir. Stablecoin, kullanıcılara piyasa volatilitesinin tesirini en aza indiren emniyetli bir kripto para ünitesi sağlamayı amaçlamakta. FDUSD programlanabilir ve aracılara muhtaçlık duymadan finansal kontratların, emanet hizmetlerinin ve sigortanın yürütülmesini sağlar. FDUSD’yi başkalarından ayıran şey, nakit ve nakit benzerlerinden oluşan yüksek kaliteli rezervlerle desteklenen 1:1 USD dayanaklı modelidir. Bu takviye, her bir FDUSD tokeninin ABD doları cinsinden muadil bedeli için kullanılabilmesini sağlayarak kullanıcılara stablecoin’in istikrarına daha fazla inanç duymalarını sağlar.

Ulaş Utku Bozdoğan: Değerli Duyuru: Binance Yeni Altcoin Listeliyor! 2

Şeffaflığı ve itimadı daha da artırmak için FDUSD’nin rezerv hesabı, Prescient Assurance üzere bağımsız üçüncü taraflarca tertipli kontrollere tabi tutulmakta. Tasdik raporları her ay kamuya açıktır ve kullanıcıların rezerv detaylarını doğrulamasına imkan tanır. Şu anda FDUSD hem Ethereum hem de Binance Smart Chain (BNB Chain) ağlarında mevcut. Gelecekte ek Blockchainleri destekleme planları bulunmakta.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap