DeFi Ustası, Patlayıcı Meme Coinleri Bulma Rehberi Yayınladı!

DeFi Ustası, Patlayıcı Meme Coinleri Bulma Rehberi Yayınladı!

Paylaş
BTC Piyasası: DeFi Ustası, Patlayıcı Meme Coinleri Bulma Rehberi Yayınladı!

Kripto para dünyasındaki en son trendlerden biri olan “meme coin”leri keşfetmek isteyenler için DeFi uzmanı Miles Deutscher, rehber niteliğinde bir yazı paylaştı. “Patlayıcı Meme Coinleri Bulma Rehberi” başlıklı bu yazı, yatırımcılara yararlı bilgiler sunuyor.

Miles Deutscher, meme coin yatırımı için detaylı bir rehber yayınladı

Pepe Coin (PEPE), meme coin rakipleri ortasında son bir haftada %1000’lik bir büyüme kaydetti. 14 Nisan başlangıç tarihinden bu yana 375,000x’lik getiri sağladı. Deutscher, yakın tarihli bir tweet dizisinde, bu piyasada kazanan oyuncu olmak için gerekli araçları sıralıyor.

https://twitter.com/milesdeutscher/status/1654546259510988801

Meme coin yatırımının temelleri

Deutscher, “Meme coin’lere yatırım yapmak, temel faktörlerden çok büyük ölçüde ruhsal faktörlere dayanan bir kumardır” diye başlıyor. Muvaffakiyet için hiçbir garanti olmadığını anlayarak, bir kumarbazın zihniyetiyle meme coin yatırımına yaklaşmak çok kıymetlidir. Lakin Deutscher’ın da açıkladığı üzere, durumu lehinize çevirmenin yolları var.

Temellerden çok psikoloji tarafından beslenen meme coin piyasası, “Castle-in-the-Air” teorisi tarafından şık bir formda tanımlanmaktadır. Bu teori, ünlü ekonomist John Maynard Keynes tarafından tanınan hale getirilmiştir. Buna nazaran, bir meme coin yatırımı, içsel bedellere odaklamnak yerine gelecekteki fiyat artışlarını hayal etmek üzeredir.

Doğru meme projelerini nasıl bulabilirim?

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere PEPE, 14 Nisan’da birinci ralli hareketini kaydetti. Deutscher’e nazaran yatırımcılar, gelecek vaat eden meme projelerini beş adımlı bir planla tespit edebilirler:

 • DEX araçları üzere araçlarla trend olan meme projelerini belirlemek için en çok kazananları izleyin.
 • Projenin güçlü topluluğunu ve kültürünü doğrulayın. Zira bu taraflar, LunarCrush üzere araçlarla meme token başarısı için çok değerlidir.
 • Ekip, token ve potansiyel riskler üzere temel bilgileri araştırın.
 • Daha küçük niş paralara yatırım yaparak önderi takip etmeye yahut rotasyon oyunu oynamaya karar verin.
 • Token Sniffer & Bubblemaps üzere araçlarla başarılı meme token yatırımcılarını takip ederek akıllı parayı takip edin.

https://twitter.com/bubblemaps/status/1622295931117879301

En yeterli meme coin’i satın alma stratejisi

Deutscher’e nazaran en âlâ meme parasını seçerken bunları unutmayın:

 • Bir kumarhane üzere davranın, yalnızca kaybetmekten çekinmediğiniz kadar yatırım yapın.
 • Meme token yatırımları için farklı bir on-chain cüzdan kullanın. Ayrıyeten bu cüzdanları öbür yatırımlardan başka tutun.
 • Önemli düzeltmeleri bekleyerek, bir dolar maliyeti ortalama stratejisi kullanarak yahut FOMO’ya karşı korunmak için küçük bir başlangıç ​​pozisyonuyla başlayarak, giriş noktalarını yönlendirmeye yardımcı olması için teknik tahlilden yararlanın.
BTC Piyasası: DeFi Ustası, Patlayıcı Meme Coinleri Bulma Rehberi Yayınladı! 1

Ne vakit kar alınacağını nasıl bilebilirim?

Doğru meme coin’i yanlışsız vakitte satın almak hayat değiştiricidir. Fakat ne vakit para çekileceğini bilmek çok değerlidir. Deutscher, yatırımcıların kar elde etmesine yardımcı olmak için çeşitli stratejiler öneriyor:

 • 2 kat getiriden sonra birinci yatırımı yapın ve sık sık kar elde edin.
 • Her ek 2 kat karla evvelden belirlediğiniz bir yüzdeyi artırın.
 • Potansiyel bir doruğa işaret eden, piyasa pahasını değiştiren süreç hacmi, yüksek bir vakit diliminde daha düşük tepeler, azalan yahut yavaşlayan tutucu büyümesi, büyük balina satışları yahut negatiften müspete değişen fonlama oranları üzere göstergelere dikkat edin.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap