DeFi Projesi Sushiswap Bu Blockchain Ağına Genişliyor!

DeFi Projesi Sushiswap Bu Blockchain Ağına Genişliyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: DeFi Projesi Sushiswap Bu Blockchain Ağına Genişliyor!

Merkeziyetsiz finans projesi Sushiswap, yakın tarihte yatırımcılarını ilgilendiren kıymetli bir gelişme açıkladı. SUSHI birinci defa Ethereum Sanal Makinesi (EVM) ile kontağı olmayan bir blockchain ağında faaliyet gösterecek.

Geliştiriciler, DeFi platformunun ileride daha geniş kitlelere ulaşabilmesi için projeyi Aptos (APT) ağı ile entegre etmeye karar verdi. Kelam konusu atılıma Sushiswap’ın geliştirdiği otomatik piyasa yapan aracı da dahil oldu. SUSHI ekibi, Block’a yaptığı açıklamada şu kelamları söyledi:

“Yeni entegrasyon, EVM temaslı olmayan birinci atılımımız oluyor. Sushiswap’ı Aptos ile entegre etmemiz, projenin farklı blockchain ağlarında öne çıkarmamız için kıymet taşıyor.”

SUSHI grubu şimdi resmi bir açıklama yapmasa da TOKEN2049 etkinliğinde ortaya çıkan görsel haberi doğrular nitelikte.

SUSHI Fiyatı

DeFi altcoin üniteleri bir evvelki boğa piyasasında yatırımcılara epeyce kazandırdı. Lakin günümüzde SUSHI dahil hepsi çok daha makûs performans gösteriyor.

Bir evvelki rallide 4.800 doları gören Ethereum, günümüzde zirve noktasından yaklaşık %65 bedel kaybetti. Sushiswap (SUSHI) üzere merkeziyetsiz finans tokenleri ise %90’dan fazla aşağı düştü.

Ulaş Utku Bozdoğan: DeFi Projesi Sushiswap Bu Blockchain Ağına Genişliyor! 1Sushiswap (SUSHI) fiyatı.

Binance borsasına arz olduğu 2020 sonunda görülen taban düzeylere yakın olan SUSHI an itibariyle 0,57$ düzeyinde süreç görüyor. Merkeziyetsiz finans projesinin altcoin ünitesi daha evvel 22 dolara kadar yükselmişti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap