Curve Finance kurucusu kimlere token sattı?

Curve Finance kurucusu kimlere token sattı?

Paylaş
BTC Piyasası: Curve Finance kurucusu kimlere token sattı?

Curve Finance (CRV) kurucusu Michael Egorovo’un 50 milyon dolarlık likidite kaynakları paylaşıldı.

Nansen araştırma analisti Sandra Leow, Egorov’un Curve DAO (CRV) satışı gerçekleştirdiği kaynakların listesini yayımladı. Toplamda 50 milyon dolarlık CRV’yi ortalama olarak 0,40 dolardan satan Egorov, bu atağıyla dikkat çekti. Lakin satış, üç ile altı aylık bir hak ediş kontratı içeriyor. Bu durum haricinde fiyat 0,80 dolara ulaşırsa satış gerçekleştirebilir.

Michael Egorov’un likidite kaynaklarında çarpıcı isimler yer alıyor

Sosyal medya paylaşımlarıyla tanınan Nansen araştırma takımından Sandra, Egorov’un likidite kaynaklarını paylaştı. Birçok kaynağın cüzdan adresi bilinse de, bu cüzdanların kime ilişkin olduğu şimdi bulunamadı. Listede en dikkat cazibeli isim Tron (TRX) blockchain kurucusu Justin Sun ve DWF Labs oldu. Sun, 5 milyon dolarlık CRV alımı yaptı. DWF Labs ise toplamda 2,5 milyon dolarlık alım gerçekleştirdi.

Curve Finance kurucusu Michael Egorov’a ilişkin likidte kaynakları şimdilik bu formda gözüküyor. Lakin, CRV ismine sorunların devam etmesi, başta swap havuzu olmak üzere daldaki birçok alanı etkileyecektir. Bu da daima bir likidte arayışı manasına geliyor. Bitcoin fiyatında da geri çekilmelere yol açan CRV krizinin nereye gideceği merakla bekleniyor.

BTC Piyasası: Curve Finance kurucusu kimlere token sattı? 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap