Curve DAO’da (CRV) volatilite tepede

Curve DAO’da (CRV) volatilite tepede

Paylaş
BTC Piyasası: Curve DAO’da (CRV) volatilite tepede

Likidite sıkıntılarından kurtulamayan Curve DAO (CRV), sert fiyat hareketleriyle gündemde.

Swap havuzundaki büyük satışlar ile başlayan Curve Finance sorunları, hala tesirini gösteriyor. Şirket kurucusunun yüklü ölçüde CRV satışı gerçekleştirmesiyle de büyük düşüş yaşayan CRV, şimdilerdeyse yükselişi ile gündeme geliyor. Birkaç günde yüzde 30’a yakın, son 24 saatte de yüzde 7,20 artan CRV, en çok yükselenler listesinin 3. sırasında yer aldı. Bugünlerde isminden çokça kelam ettiren tanınan coin için grafik nasıl ilerliyor?

BTC Piyasası: Curve DAO’da (CRV) volatilite tepede 1

Curve DAO (CRV) grafik değerlendirmesi

Yetersiz likidite ve şirket CEO’su Egorov’un yüklü ölçüde CRV satması, fiyatı direkt olarak 0,483 dolara getirmişti. Ancak bu düzeyin geniş vakitte kritik bir takviye noktasına denk gelmesi, alış istikametli süreçleri artırdı. Süratli bir biçimde toparlanan CRV, son 5 günde yüzde 30,53’lük performans göstererek 0,627 dolara geldi.

CRV’de yükseliş beklentilerinin oluşabilmesi ismine öncelikli durum, haber akışıdır. Şayet ki şirket, sorunları çözme yolunda ilerlerse CRV için sırasıyla 0,64 – 0,673 – 0,718 – 0,78 ve 0,877 dolara bir hareket mümkün olabilir. Ancak zıddı bir durum yahut BTC’nin bedel kaybı, CRV’yi tekrardan 0,558 ve 0,483 dolara çekebilir.

BTC Piyasası: Curve DAO’da (CRV) volatilite tepede 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap