Curve (CRV) balinasının tehlikeli hareketi fiyatı salladı!

Curve (CRV) balinasının tehlikeli hareketi fiyatı salladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Curve (CRV) balinasının tehlikeli hareketi fiyatı salladı!

Curve (CRV) swap havuzunda gerçekleşen anlık olarak 7 milyon dolarlık satış, coin fiyatını taban düzeye çekti.

Bilinmeyen bir cüzdan CRV swap havuzundan 7 milyon dolar kıymetinde CRV ve 14 milyon dolarlık WETH boşalttı. Fiyat, anlık olarak 0,609 dolardan 0,10 dolara geldi. Anlık çöküş hareketi SushiSwap’te görülse de, tanınan kripto borsalarında yüzde 22’ye yakın düşüşler gözlemlendi. Son olaylar ile birlikte yeterlice beğenilen düşen CRV’nin grafiği nasıl ilerliyor?

BTC Piyasası: Curve (CRV) balinasının tehlikeli hareketi fiyatı salladı! 1

Curve (CRV) teknik değerlendirmesi

0,877 dolardan bu yana düşüş trendinde olan CRV, balinanın son atağıyla büyük bir oranda paha kaybetti. 0,72 dolardan direkt olarak 0,583 dolara iğne atan tanınan coin, yüzde 21,51’lik bir düşüş yaşadı. Fiyat, bir üst direnç olan 0,64 doların üzerine atabildi. Lakin, bu düzeyin çok az üzerinde seyrediyor.

CRV tarafında yükseliş beklentilerinin sürebilmesi için aşılması gerek düzeyler 0,673 ve 0,718 dolardır. Bu dirençlerin hacimli kırılımlarıyla birlikte 0,78 ve 0,87 dolara yine bir hareket beklenebilir. Balina satışlarının gerçekleşmesi yahut mümkün riski, BTC’nin düşüş taraflı fiyatlaması, CRV fiyatını daha da aşağıya çekebilir. Bu süreçte takip edilebilecek dayanak noktaları 0,64 – 0,60 ve 0,558 dolardır.

BTC Piyasası: Curve (CRV) balinasının tehlikeli hareketi fiyatı salladı! 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap