Crypto.com Yeni Bitcoin Borsasını Duyurdu! CRO İse Fırladı

Crypto.com Yeni Bitcoin Borsasını Duyurdu! CRO İse Fırladı

Paylaş
Crypto.com Yeni Bitcoin Borsasını Duyurdu! CRO İse Fırladı

Kriptokoin.com – Hong Kong merkezli bir firma olan Crypto.com,  Bitcoin ve kripto hizmetleri listesindeki genişlemenin bir parçası olarak bugün yeni bir borsa başlattığını duyurdu.

Crypto.com, yeni Bitcoin borsasını duyurdu

Bugün Crypto.com, kripto para borsasını başlattı ve dünyadaki kripto para benimsemesini hızlandırmak için önemli bir adım attı. Crypto.com Exchange, kullanıcıların hem bireysel hem de kurumsal müşteriler için düşük ücretle web arayüzü, alım satım API’si ve Crypto.com uygulaması aracılığıyla piyasadaki en likit ve güvenli platformda dijital varlıklar ile işlem yapmalarını sağlar. Crypto.com’un kurucu ortağı ve CEO’su Kris Marszalek, konuya yönelik şunları söyledi:

Bugün Crypto.com platformunda 1 milyondan fazla kullanıcımız var. Piyasadaki Asya, ABD ve Avrupa’yı kapsayan en iyi kripto banka kartına sahibiz. Biz güvenlik ve uyumluluk açısından endüstri standartlarını belirleyen güvenilir markayız. Bir borsa başlatmak, ekosistem oyunumuzu tamamlamamıza olanak sağlayan doğal bir adımdır. Yalnızca tüm ekosistemleri kuran şirketlerin bir sonraki boğa piyasası boyunca başarılı olacağına inanıyorum.

Yeni Bitcoin borsasının avantajları nelerdir?

Yeni Bitcoin borsası Crypto.com Exchange şunları sağlar:

Derin ve Küresel Likidite:com’un tescilli Vortex Likidite Motoru, müşterilerin derin likidite havuzlarına ve en iyi uygulama fiyatlarına erişmelerini sağlar.Çok Rekabetçi İşlem Ücretleri: %0,008 üretici ve %0,02 oranında alıcıdan alınan tipik API işlem ücreti, yüksek hacimli hesaplar ücretsiz işlem görür (Hacim ve CRO Miktarı indirimlerinden sonra).Kurumsal Sınıf Muhafaza ve Güvenlik:com ISO Sertifika Belgesi 27001: 2013, PCI DSS (Seviye 1),  CCSS (Seviye 3) Muhasebe Vaultile Uyum ve Ortaklık.

Crypto.com Exchange başlangıçta şu dijital varlıkları destekleyecek: 3 çekirdek çiftinde BTC, ETH, XRP, LTC, EOS, XLM, USDT, CRO ve MCO: BTC, CRO, USDT. Diğer kripto paralar ve çiftler aşamalı olarak borsaya eklenecek.

Crypto.com Coin, duyuru sonrası keskin yükseldi

Crypto.com Coin (CRO), Crypto.com Exchange’e ek yardımcı program ve avantajlarla güç sağlayacak. CRO duyuru sonrası keskin arttı ve yazım sırasında yüzde 17 oranında yükseliş görüyor.

Bahis, Tasarruf ve Kazan: CRO Staking, işlem ücretlerinde %100’e varan cömert indirimler sağlayacak.  Ne kadar çok kazandınız, o kadar tasarruf edersiniz!İndirimli Satış Etkinliklerinde Öncelikli Token Tahsisi: Yeni dijital varlıklar, bir Crypto.com bağış toplama platformu olan ‘The Syndicate’ üzerinden Crypto.com borsasında listelenecek. CRO sahipleri bu etkinlikler için öncelikli token tahsisi alacaklar.CRO Ticaret Çiftleri: CRO’nun Mainnet piyasaya sürülmeden önce likiditesini arttırmak ve çapraz kur işlemlerinin düşük spreadli çözümünü sağlamak için CRO, Crypto.com borsasında listelenen tüm paralarla eşleştirilecek.

Crypto.com Exchange, müşterilere derin likidite, düşük ücretler, en iyi uygulama fiyatları sunarken, kurumsal düzeyde saklama ve güvenlik sağlar. Borsalarla ilgili önemli gelimeler için “Türkiye’nin Öncü Bitcoin Borsası BtcTurk PRO’da Popüler Altcoin Listelendi” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap