CRV Satan Binance Balinaları Bu 2 Altcoin’i Topluyor!

CRV Satan Binance Balinaları Bu 2 Altcoin’i Topluyor!

Paylaş
BTC Piyasası: CRV Satan Binance Balinaları Bu 2 Altcoin’i Topluyor!

Binance balinaları bugün hareketli bir gün geçiriyor. DWF Labs, CRV rezervlerini boşaltırken, bu 2 altcoin yeni alıcılarını ağırlıyor.

DWF Labs, Binance cüzdanından CRV satıyor

Piyasa yapıcısı DWF Labs, Curve’in OTC kurucusundan satın aldığı CRV’nin bir kısmını Binance’e transfer ediyor. Şirket daha evvel Curve kurucusuna takviye için CRV toplamıştı. Son süreçlerde Binance cüzdanından şu süreçleri gerçekleşti:

  • 1 Ağustos’ta DWF Labs, 12.5 milyon CRV’yi Curve’un kurucusundan 0.4 dolar fiyatla topladı. Bu süreçle OTC olarak 5 milyon dolar karşılığında CRV satın aldı.
  • Bugün, şirket, yaklaşık 1 milyon dolar kıymetindeki 2 milyon CRV’yi Binance’e transfer etti. Bu hareketler, DWF Labs’ın CRV üzerindeki stratejik ataklarını ve piyasa tesirini gösteriyor.

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere DWF Labs, CRV için likidite sağlayan öncü şirketler ortasındaydı. Son süreçlerle birlikte CRV rezervlerinin bir kısmını Binance üzerinden satıyor.

Ünlü balina Apecoin topluyor

Bir başka raporda, Lookonchain’in sağladığı verelere nazaran ünlü balina Huang Licheng’in adresi bir sefer daha Binance’ten 367.028 APE çekti. Dev yatırımcı bu süreçte fiat bazında yaklaşık 583.000 doları hareket ettirdi.

Şimdiye kadar, Huang Licheng’in adresi toplam 1,88 milyon APE (3 milyon dolar) biriktirdi. Daha evvel 14 Ağustos’ta Binance üzerinden 1,14 milyon APE çekmişti. Bunun yaklaşık bir kısmı staking mukavelesine yatırdı. Şu anda, Huang Licheng’in adresinde APE taahhüt mukavelesinde 1,15 milyon APE var.

Ağustos ayının başından itibaren Machi Big Brother bir birikim çılgınlığına girişti. Balina, Binance üzerinden kayda bedel ölçüde 1,51 milyon APE (3,09 milyon dolar) biriktirdi. Bu balinanın aksiyonları, APE’nin geleceğini çevreleyen potansiyel olarak olumlu bir duyguyu vurguladı.

APE tarihi taban düzeylerinde geziniyor

Bu gelişmenin ortasında, APE için aşağı taraflı bir görünüm öneren indikatörler vardı. Ağ büyümesi ve suratı, APE’nin potansiyelinin evvelki göstergelerinden kimilerine meydan okuyan düşüşler yaşadı. Bununla birlikte, APE yatırımcılarının sayısındaki artışa şahit olunduğunda bir olumluluk parıltısı ortaya çıktı. Sahiplerdeki bu artış, daha fazla kişinin APE ile ilgilenmesi nedeniyle pazar dinamiklerinde potansiyel bir değişiklik olduğunu ortaya koydu.

BTC Piyasası: CRV Satan Binance Balinaları Bu 2 Altcoin’i Topluyor! 1

8 yıldır uyuyan balina harekete geçti

Bir öbür transferde, 8.1 yıldır atıl durumda olan bir cüzdan adresi yaklaşık 191 ETH transfer etti. Bu süreç fiat bazında yaklaşık 317.724 dolar taşıyordu. Balina transferi, ETH fiyatının düşüşte olduğu periyotta geldi. Başkan altcoin şu anda Binance üzerinde 1,690 dolar civarında süreç görüyor. Son 24 saate nazaran %2 civarında paha kazandı.

BTC Piyasası: CRV Satan Binance Balinaları Bu 2 Altcoin’i Topluyor! 2
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap