Cosmos (ATOM) ve Axie Infinity’de (AXS) son durum ne?

Cosmos (ATOM) ve Axie Infinity’de (AXS) son durum ne?

Paylaş
BTC Piyasası: Cosmos (ATOM) ve Axie Infinity’de (AXS) son durum ne?

Cosmos (ATOM) ve Axie Infinity’de (AXS) neler oluyor, yükseliş trendine başlayabilecekler mi?

Şu anda Cosmos (ATOM) ve Axie Infinity (AXS), düşüş trendleri yaşıyor. Bu durum, onların gelecekteki fiyat yapıları hakkında soru işaretlerini beraberinde getiriyor. Peki ya her iki altcoin için teknik ve temel tahlil nasıl ilerliyor?

Cosmos (ATOM): Ayı Pençesinde

Cosmos (ATOM), blockchain ekosistemi yaratmayı amaçlayan bir proje olarak karışımıza çıkıyor. Fakat BTC’nin kısa-orta vadedeki fiyat hareketleri, ATOM fiyatının düşüş eğiliminde olduğunu netleştirdi. ATOM, Şubat 2023’te 15,17 dolara yükseldi fakat daha bariz piyasa trendleri nedeniyle pahası Haziran ayında düşüş sergiledi. 

Bununla birlikte, son devirde yaşanan fiyat dalgalanmalarına karşın ATOM’un temel teknolojisi ve birlikte çalışabilirlik konusundaki kararlılığı, uzun vadeli potansiyelini gösteriyor.

Cosmos ağı, blockchain alanı gelişmeye devam ettikçe, ağlar ortasında köprü kurma ve zincirler ortası süreçleri kolaylaştırma yeteneği giderek daha kıymetli hale geliyor. Bundan ötürü analistler, ATOM fiyatının 2023’ün 4. çeyreğinde 10,83 dolara ulaşacağını öngördükleri için beklentilerini sürdürüyor.

Axie Infinity (AXS): NFT ve Oyun dalından güç arayışında

NFT’leri merkeze alan blockchain tabanlı bir oyun olan Axie Infinity (AXS), büyük ilgi ve popülerlik kazandı. Ancak AXS fiyatındaki son düşüşler, NFT oyun kesimi için mümkün bir sakinleşme devri olduğunu gösteriyor. Son Axie Infinity haberlerinde S5 Mystic Era resmen başladı. İlk 40.000’e girenlere yönelik kozmetik ödüllere ek olarak, liderlik sıralamasında 38.248 AXS mükafatı verilecek. 

NFT oyun dalı değişkenlik yaşarken, Axie Infinity’nin kullanıcıları yeni bir etkileşimli iktisada dahil etme yeteneği, bunun ilgi alımlı bir seçenek olabileceğini gösteriyor. Özellikle oyunun geleceğine yatırım yapmak isteyenler için. Bu nedenlerden ötürü piyasa uzmanları, Axie Infinity’nin Aralık 2023’e kadar 7,73 dolara yükselebileceğini düşünüyor. 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap