COMP ve Bu Coinler ile Milyonlar Kazanan Trader ile Tanışın!

COMP ve Bu Coinler ile Milyonlar Kazanan Trader ile Tanışın!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: COMP ve Bu Coinler ile Milyonlar Kazanan Trader ile Tanışın!

Kripto para cihanında traderların yararları birden fazla vakit haber bedeli taşır. COMP ile kazanan bir trader var. Bilhassa kısa vakit dilimindeki karlar çok dikkat çeker. Yatırım stratejileri içerisinde bu kadar kısa vakitte kar elde etmek kolay değil elbette. Zati yüzdeye vursanız son derece küçük bir yüzdenin olduğunu da görürsünüz. Lakin bu küçük yüzdenin içinde büyük yararların epey dikkat çektiğine de şahit oluruz.

Yatırım stratejisinde sabırlı davranmak

Sabrın acı lakin meyvesinin tatlı olduğunu söylerler. Kripto para piyasası için de bu geçerli şüphesiz. Birçok vakit sabırsızlığımız sonucunda elimizdekilerin uçup gittiğini görürüz. Kimi vakit yaptığımız yatırımın sonucunu beklemeden çıkarız.

Ulaş Utku Bozdoğan: COMP ve Bu Coinler ile Milyonlar Kazanan Trader ile Tanışın! 1

Sabredemeyince ister istemez kayıplarımız oluyor haliyle. Lakin artık bir traderın 4.5 aylık bir vakit diliminde yaptıklarına bakınca açıkçası imrenmemek elde değil. Muhtemelen onun içinde sabırlı bir vakit dilimi olmuştur elbette.

COMP ve öbür altcoinler ile milyon dolarlık kazanç

Bir kripto para traderı, yalnızca 4,5 ay içinde 3,44 milyon dolarlık şaşırtan bir birikim elde ett. Buna nazaran, kusursuz bir kârlı süreç geçmişiyle kripto dünyasını kasıp kavurdu. 0xd60… adresiyle tanınan bu gizemli trader, harika performansıyla kripto topluluğunun konuşulan ismi haline geldi.

Ulaş Utku Bozdoğan: COMP ve Bu Coinler ile Milyonlar Kazanan Trader ile Tanışın! 2

Traderın DeFi piyasasında stratejik atılımları var. Bu yılın Mart ayından bu yana DeFi piyasasında faal olarak faaliyet gösteren tarder, Maker (MKR), Compound (COMP) ve Milady Meme Coin (LADYS) tokenlarıyla stratejik ataklar yaptı. En çıkarlı süreci, bir dizi âlâ zamanlanmış alım ve satım gerçekleştirdiği ve %53,2’lik etkileyici bir yatırım getirisi (ROI) ile 2,95 milyon dolarlık varsayımı bir kârla sonuçlanan MKR ile oldu.

COMP ve LADYS tokenları ile karlı girişimler

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda traderın hüneri MKR’nin ötesine geçti. Zira COMP ile yaptığı stratejik süreçlerle %41,2 yatırım getirisi ile 486,5 bin dolar kâr elde etti. Ayrıyeten, LADYS token piyasasında ustalıkla gezinerek %3,16 yatırım getirisi ile 7.268 dolar kâr elde ederek meme token dünyasına giriş yaptı.

Ulaş Utku Bozdoğan: COMP ve Bu Coinler ile Milyonlar Kazanan Trader ile Tanışın! 3

Kripto topluluğu bu yatırımcının başarısına hayranlık duymaya devam ediyor. Ayrıyeten, 0xd60… adresinin ardındaki kişi hakkında merak artıyor. Kusursuz bir kazanma oranı ve çıkarlı fırsatlar için keskin bir bakış açısına sahip olan bu gizemli figür, zincir üzerindeki meraklıların ve traderların elbette dikkatini çekmiş durumda. Fakat biz yazımızın başına dönersek, elbette burada bir sabır örneğini de bulmuş olacağız.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap